Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után bepróbálkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után bepróbálkoztam a lánynál és időt kért ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Már régebben is szemeztünk+jól kijövünk. Ugye kapcsolatban volt szóval esélytelennek láttam nem is nyomultam de azért rájöhetett, hogy nem közömbös.


Most szakítottak 2 hete én meg látva, hogy mások is próbálkoznak kicsit rákapcsoltam. Igazából beszélgettünk csak én meg olyasmiket mondtam, ő meg mondta, hogy ne haragudjak de egy kis idő kell neki, de szívesen eljönne velem meginni valamit, nehogy félre értsem, de még nem kész erre. (Meg akartam csókolni)

Tudom elhamarkodtam...


2018. jan. 14. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj,csak ahogy mondta,idő kell neki.

Még friss a szakítás,ilyenkor ez természetes.

Később biztos fog jelentkezni,ha kiheverte.De,az sem biztos,hogy nem jönnek össze a sráccal újból.

2018. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy új kapcsolat nem kell, de abban benne van, hogy most jó páran megfarkalják.
2018. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor vagy türelmesen vársz, (persze nem hagyod h elfelejtsen, ergo tartod vele a kapcsolatot)és belelazul majd.


Vagy hagyod és más csajra hajtasz.

2018. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 héttel egy szakítás után még jó, hogy időt kért.
2018. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# Jo de el nem hiszed hogy megrohamoztak... Ez igy megy manapsag marmint ilyen csinos nonek lenni? Durva. Azert probalkoztam be en is mert ramjott a frasz, hogy most akkor elszalasztom akkor meg egy kapcsolatat varjam vegig vagy mi? Remelem emiatt nem abrandult ki belolem, hogy en csak megdugni akarom. Bar nem ugy tunt.
2018. jan. 14. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig,amíg nem látod,hogy új barátja van,addig nincs gáz.
2018. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jo de el nem hiszed hogy megrohamoztak..." - De, elhiszem, és? Attól még lehet, hogy most a háta közepére sem kíván senkit.

Főiskolán volt egy évfolyamtársam, aki nagyon tepert, de én nem akartam tőle semmit, egyszerűen taszított az egész ember. Összejöttem egy másik évfolyamtársammal, akivel jól megvoltunk, működött is egy darabig, aztán vége lett. Az, aki korábban tepert, a kapcsolat alatt békén hagyott, de amint észrevette, hogy már nem vagyok kapcsolatban, megint bepróbálkozott, ugyancsak sikertelenül, utána szerencsére békén hagyott, remélem, talált mást.

2018. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kész szakítás után két héttel, egy új kapcsolatra.
2018. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg elmenne veled meginni valamit, akkor akkor azért nem vagy esélytelen. Kezdetnek, nem olyan rossz az.
2018. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!