Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mások is ennyire imádják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is ennyire imádják az érintést? Kedves fiúk, férfiak ti hogyan írnátok le mit éreztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Teljesen beleborzongok, kicsit fel is izgulok ha egy nekem tetsző férfi hozzám ér. Minél finomabban annál jobban. Annyit még tudni kell rólam, hogy rég volt utoljára kapcsolatom és a szex is nagyon hiányzik már. 27/N
2017. dec. 28. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem. Amikor szexről fantáziálgatok, akkor mindig sok simogatás, csók, és ölelés szerepel benne.

Az pedig eléggé felizgat, ha egy számomra vonzó nő hozzámér. Konkrétan merevedésem lesz tőle. Lehet csak azért, mert nem vagyok hozzászokva, mivel még szűz vagyok, és sose volt részem intimitásban, gyengédségben.

2017. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

At attól függ, hogy hol. hogyan és mivel érintenek meg.

Elvagyok vele, de azt nem szeretem ha egy lány folyamatosan a nyakamban csimpaszkodik.

2017. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A simit jobban szeretem :3
2017. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is belebizsereg a nunikám :D
2017. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edda-ünnep: ,,nem lehet papírra írni, egyszerűen érezni kell".


Komolyan. Ahogy leírtad kedves kérdező, hasonló képpen. Boldogság hormon termelődik, felszabadult vagyok, néha remegek, bizsergek. Elönt a szerelem és a melegség.


Az érintés az egyik legintimebb fizikai kontaktus két ember között. Sőt, ha egy szimpatikus lány (természetesen kapcsolatban) akár a combomhoz ér, vagy akárhova, már rögtön izgalmi állapotba jövök ;) sajna rég volt már kapcsolatom, meg szex is, de még valamennyire birom.. 30f

2017. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!