Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a férfinak kell meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinak kell meghívnia a nőt mindig valamire? Miért a férfinak kell mindig fizetnie?

Figyelt kérdés
Én azt akarom hogy a nő fizessen! Mi ez a posztkommunista szokás?!

2021. febr. 11. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ebből a kérdésből kiindulva te szerintem annak is örülnél ha fizethetnél valakinek:D
2021. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én szívesen fizetek neked egy egyirányú jegyet Szibériába, semmi akadálya.
2021. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Régi idők maradványa, amikor a nők nem dolgoztak/tanultak, de, ha mégis, éhbérért.

Manapság már nem divat ez, a legtöbb nőnek konkrétan kellemetlen, ha mindig a férfi fizet.

2021. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon messzire vezető kérdés...

Minthogy látom, senki nem írt előttem, ezért bevezető:


Vannak a konzervatív és a modern világnézettel rendelkezők. A konzervatív szerint a férfi keres pénzt, hódít, és fizet a randikon, míg a nő jellemzően a háztartást vezeti, hagyja magát meghódítani (csábít), és "élvezi" a randikat.

A modernisták felesben gondolkodnak munkavégzésben, házimunkában és a randin való fizetésben...


Ki ilyen, ki olyan, csak fontos, hogy a két fél világnézete összeegyeztethető legyen...

2021. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindig. De azért első randin illik kiköhögni egy üdítő árát.
2021. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Általában a férfi hívja el a nőt randizni, így értelem szerűen a férfi fizet, nekem viszont gyakran felajánlották hogy fizethetünk felesben. Időnként a barátaim is meghívom, miért lenne kivétel egy potenciális barátnő? Egy limonádé/üdítő/sör 400-1000 forint, ha ez az összeg számodra sok, szerintem nem való neked párkapcsolat.
2021. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Mert ő akar hódítani?

Mondjuk én ismerek olyanokat akik pénzelik a pasit, mindig ők fizetnek..de ezeknél a pasi fiatalabb, és sok esetben külföldi.

2021. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Mindig az fizet aki elhív randira. Én is hívtam el nőként kollégát, barátot is, és mindig úgy készültem, hogy állom a cehhet.(márcsak azért is, mert nem biztos, hogy az illető ismeri a helyet, az árakat, ilyenkor meg tök jó ha tudsz ajánlani fogyasztási cikket, és meg is vendégeled az illetőt.


De olyan randim is volt, ami körökre volt osztva rendelésben, így egyik kör az enyém volt a másik az övé. Az a randi nagyon jól sikerült.

2021. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert engem úgy neveltek, hogy ez a szokás. Én tudjak főzni, meg el tudjam látni a főbb feladatokat, ő meg tudjon udvarolni, meghódítani. Az a pasi, akinek első randin nem érek 1000 ft-ot az nekem nem ér meg 1 órát az életemből. :D

Egyébként meg ne kényszernek fogd fel, hanem egy gesztusnak, amit a másik felé teszel. Aztán cserébe, ha minden jól megy ő is fog feléd tenni ilyeneket. Ennyi.

2021. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
miért ne
2021. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!