Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt ki talalta ki hogy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt ki talalta ki hogy randin a ferfinak kell fizetnie mindent?

Figyelt kérdés
jún. 28. 07:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Ezzel a nok nagyon visszaélnek! Aztan meg lelépnek mint k**va a sezlonról
jún. 28. 07:32
 2/62 anonim válasza:
81%
Én voltam, szívesen töki.
jún. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
11%
Az illem ezt követeli meg,aztán majd a lány az ágyban törleszt,ha szerencséd lesz.
jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
74%
Troll
jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
69%

Az 1. randin ez igenis alap, ezt diktálja az illem. A további randikon megegyezés kérdése, de egy normális nő nem várja el, hogy mindig mindent te fizess, aki meg igen az később is ki fog használni.

22F

jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
25%

Ez a gyökérség még a szocializmusból maradt ránk.

Akárcsak az amikor bementek a kocsmába munka után a fiúk és akkor egy valaki kért egy kört, aztán többi.

Amikor külföldön azt láttam hogy egy társaságból aki inni akar az szépen elmegy és hoz magának azt amit szeretne.

Ez nekem akkor annyira furcsa volt, de már rájöttem hogy mindenki fizesse a magáét és akkor annyit fogyaszt mennyit ő akar.

EZ a helyes és nem az hogy mindenkinek kötelező annyit hozni meg inni amennyit a többi akar.

A nőkkel is lehet az első kört kérni , de szépen megkell mondani hogy minden fele fele ezután.

Majd ha együtt lakunk akkor lehet másképpen is, azt majd megbeszéljük akkor.

3. AZ aki úgy törleszt az a q.va.

jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 Antiszociális lény ***** válasza:
75%

Alap illem.


Ha elhívsz valakit (főleg randizni) akkor meghívod és állod a fogyasztását. Szomorú, hogy ez nem alap és ezt kell embereknek magyarázni.


Ha pedig belehalsz abba, hogy kiadsz 10.000 Ft-t egy este akkor nagyon rossz helyen vagy és valamit csúnyán elcsesztél.


(Én ezt nem nőként gondolom így.)

jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
13%

#7


És ezt nem nőként gondolod így hanem balekként :)

jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező ha meghívsz valakit akkor te fizetsz, nem csak randinál van így de pl ha meghívsz egy havert sörözni akkor is neked kell fizetned.
jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 Antiszociális lény ***** válasza:
77%

#8


Inkább leszek "balek" mint egy olyan személy aki hisztizik, hogyha nem fekszik le vele egy nő, mert meg merészelte hívni egy hamburgerre, és sokkal inkább leszek "balek", mint egy buta paraszt akinek nem alap az illem.


De mindenkinek lelke rajta. 😅

jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!