Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt ki talalta ki hogy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt ki talalta ki hogy randin a ferfinak kell fizetnie mindent?

Figyelt kérdés
jún. 28. 07:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
69%
Kinek kéne olyan pali aki a kisujját se nyújtja egy nőert de a szex meg kéne meg hogy majdan a kölykeit pesztrálja.
jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenkor válik egyértelművé, hogy az egyenjogúság legnagyobb ellenségei a feministák.
jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
46%

Ez abból a korból maradt ránk, amikor az embereknek egy élet során volt összesen 5-10 első randija, és nem egy héten.

Egyébként meg igenis fizessen a férfi! Le lehet pontozni, ki is átkozhattok, pont nem érdekel. De aki annyit nem tud áldozni arra, hogy megismerjen, hogy fizeti a kávét, az anyagilag nincs abban a helyzetben, hogy érdemes legyen vele komoly kapcsolatot tervezni.

jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenkor nőként annyit kell mondani illedelmesen, hogy "fizetem a részem" vagy "fizetem a számla felét". Aztán ha a férfi ezt elfogadja az már pofa kérdése (ha első randiról van szó).

Korábbi kommenteket olvasva nem szexuális szolgáltatásban, hanem pénzben való fizetést értettem.


20N

jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem értitek meg hogy úgy működik ha meghívás hogy az fizet aki elhívja a másikat mert ez úgy illik, ha az a szinte lehetetlen helyzet állna elő hogy a csaj hívja el randira a pasit akkor a csajnak kéne fizetnie az illem szerint.
jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
A csajok meg ezzel visszaelnek, elfogadjak a meghivast, hulyere veszik a pasit, aztan ghostingolnak, utana meg a pasikon rohognek, hogy mekkora balfaszok
jún. 28. 08:38
 17/62 anonim ***** válasza:
87%

én nőként a fizetem a felét nem ajánlom fel, hiszen én ha étterem akkor is csak egy előételt kérek - de a fizetem a "RÉSZEM" igen!

ez ha belegondoltok több szempontból előnyösebb nekünk, hiszen így semmilyen szempontból nem vagy lekötelezve a férfinak, vagy nem tartozol neki semmivel.

ha tetszett, jó volt a randi, akkor Te is csak nyertél, ha nem akkor nyugodt szívvel indoklás nélkül haladhatsz tovább.

jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
71%
Aki meghív az fizet. Nem kötelező senkit randira hívni.
jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
24%
a nők
jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem fogadod el a meghívást akkor egy nagyképű valaki vagy, ha elfogadod a meghívást és személyesen utasítod vissza akkor azt mondja kihasználtad, esetleg ha online írod ezt meg neki akkor meg az a baj, ha pedig teljes mértékben ignorálod az a baj.

Bármelyik esetben azt mondják rád, hogy qrva vagy.


Ezt magyarázzátok meg férfiak, hogy ti miért csináljatok ezt!

jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!