Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a randin, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a randin, ha a nő kezdeményezi a találkozót?

Figyelt kérdés
Nyilván ez szélsőségesen ritkán fordul el, de ha mégis a nő kezdeményezi a találkozót a hagyományos értelemben, tehát nem a "híres, egyértelmű" jeleit küldözgeti, hanem konkréten elhívja a pasit egy találkára, akkor ki fizesse a számlát? Persze első alkalomkor amúgy sem kell hatalmas költségekre gondolni, meg lehet órákig bóklászni is egy parkban, anélkül, hogy egy fillért is költenének, de a kis összeget is le kell szurkolni.

máj. 27. 16:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
29-30-as vagyok, csak elfelejtettem ezt a kérdést. :D Még az első OP kommentre reagálva: Nem, nem lenne pofám elkérni, ha én hívtam el, mivel ugye leírtam, hogy nőként nem hívnék el férfit. Lehet hisztizni, hogy ez nem igazságos, de én a nyáron férjhez megyek, te pedig amilyen fusztrált vagy legalább 5 éve szexeltél.
jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Oh és fun fact, ez nem a kié a pénzen múlik, én is ugyanúgy beledobok mindent a közösbe. Tegnap pl. vacsoránál a vőlegényemmel, mivel én sokkal több szép kártyát kapok, értelemszerűen onnan lett fizetve, mert minden közös, simán átadtam a kártyám és ő fizetett vele. Ismételten, bármennyire is fáj neked ez, ez nem a pénzen múlik, hanem a férfiasságon, sajnálom hogy neked nem jutott belőle.
jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Írd le még vagy százszor, hogy férjhez mész. A kutyát nem érdekli, hogy találtál egy balekot. Csak nehogy majd lecseréljen egy fiatalabbra vagy mert megunta a pofátlan pénzéhes viselkedésed.
jún. 20. 16:50
 44/46 anonim ***** válasza:
Jajj de savanyú a szőlő :D Mint a legtöbb incel, te is ignorálod a részeket amik cáfolhatják az elcseszett világképed. Mint írtam, én is szoktam fizetni, de gondolj amit szeretnél. Sajnálom, hogy olyan szánalmas férfi szerű lény lettél, hogy soha nem jutott nő neked :D
jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Ne rám vetítsd már ki a szexuális frusztrációdat, mert a kutya nem akar megdugni.
jún. 20. 18:33
 46/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, javaslom a Man4you társkeresőt, ott az a policy, hogy a nők hívnak meg, és ők is fizetnek.
jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!