Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű egy nőnek, ha lemond egy találkozót akkor a következőt neki kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Megbeszéltünk egy randit másfél hete péntek estére, a megbeszélt időpont előtt 1 órával lemondta, mondván valami közbejött pedig szeretett volna találkozni. Nem kérdezősködtem, csak annyit mondtam, hogy sajnálom és elköszöntem.

Ma összefutottunk az edzőteremnél véletlenül, de mivel haverokkal voltam, csak messziről intettem neki és köszöntem. Most este rám írt, hogy mekkorát csalódott bennem, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy nem mentem oda beszélni vele. Eltelt 10 nap mióta lemondta a randit és azt sem mondta, hogy bakfitty!!!


2023. márc. 7. 00:52
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
20 éves, szóval nem tini kategória. Én 22 vagyok, de számomra teljesen egyértelmű, ha egy nő lekoptat, akkor utána veszem a kalapom és jön a következő.
2023. márc. 7. 00:55
 2/46 anonim ***** válasza:
93%

Nem mondta hogy akar találkozni, csak szrul esett neki hogy - szerinte - levegőnek nézted és valószínűsíthetően hamar továbbléptél.


Szokásosan inkább az egóhoz van köze, mintsem hozzád. Ha akart volna valamit eddig, akkor pl. felhozza maga az új találkát.

2023. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
36%
Tipik kis hercegno lelku.. jobb is ha nem kezdtel vele semmit.
2023. márc. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyértelmű kéne neki legyen, ha neked az.

Ha nincsen ennyi szociális érzéke, akkor a többi dologban sem fog menni a kommunikáció köztetek.

2023. márc. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%

"Nem kérdezősködtem, csak annyit mondtam, hogy sajnálom és elköszöntem."

Na de itt hibáztál.

Azt kellett volna mondani, hogy akkor várod a jelentkezését, amikor már ráér.

Valamiben csak kell maradni. Így te sem mondtál bakfittyet se.:))

2023. márc. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%
Marmint o lemondta, te meg erre annyit irtal, hogy “sajnalom, szia”?🤣 Vagy mit? Mert ez utan kb mar csak a tiltas hianyzott volna, ha ennyit irna erre a masik, automatikusan azt gondolnam, le van zarva reszerol az ismerkedes. Bocs, de nem mindenki autista, masok altalaban ennel bovebben kommunikalnak es reagalnak valami ertelmeset arra, ha azt irja valaki, most epp nem er ra.
2023. márc. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Csalódott h nem ugráltad körbe :D
2023. márc. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
Nekem anno a párom 4 találkozót mondott le. Most már 21 éve együtt vagyunk.
2023. márc. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyértelmű, és semmilyen szabály nincs erre.

Ha te tényleg ezt írtad, aztán legközelebb le se tojtad, akkor a csaj persze, hogy azt gondolja, hogy nem érdekel.

Ami azért a kérdésből is így jón le. Nem az érdekel, hogy lehetne ebből folytatás, csak igazolást akarsz, hogy a nő a hibás.

Szerintem jobban is járt, hogy nem lett randi.

2023. márc. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
22%
Biztos összefosta magát.
2023. márc. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!