Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű egy nőnek, ha lemond egy találkozót akkor a következőt neki kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Megbeszéltünk egy randit másfél hete péntek estére, a megbeszélt időpont előtt 1 órával lemondta, mondván valami közbejött pedig szeretett volna találkozni. Nem kérdezősködtem, csak annyit mondtam, hogy sajnálom és elköszöntem.

Ma összefutottunk az edzőteremnél véletlenül, de mivel haverokkal voltam, csak messziről intettem neki és köszöntem. Most este rám írt, hogy mekkorát csalódott bennem, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy nem mentem oda beszélni vele. Eltelt 10 nap mióta lemondta a randit és azt sem mondta, hogy bakfitty!!!


2023. márc. 7. 00:52
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nálad van a hiba, lemondta és eljátszotta a hattyú halálát, te meg benyögted, hogy jó akkor szia? Nekem tuti nem kéne ilyen hisztis, a legtöbb normális férfi elhiszi, amit mondanak, elfogadja a bocsánatkérést és elhív még egyszer.


Igazából jó is, hogy kiderült, hogy tőled csak ennyire futja, mert ilyen mentalitással kapcsolaton belül is megszívod. Alap, hogy a férfi kezdeményezi az első találkozót akkor is, ha kétszer kell megbeszélni.

2023. márc. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
82%

Pedig az egyértelmű off, ha a pasi annyit ír, hogy sajnálom, szia, 10 napja nem írt, és mikor találkoztok, csak odaint.

Nincs nő a világon, aki ezt nem úgy értelmezi, hogy ennek annyi.

2023. márc. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen off az a csaj, aki egy órával a találkozó előtt mondja le az alkalmat, aztán hallgat 10 napig. Ha ezek után még számon is kér, hogy nem ugrálsz körülötte, amikor megjelenik, akkor már legalább biztosan tudod, hogy nem vesztettél semmit.
2023. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
69%
Kár az ilyenért sírni! Nem érdemli meg.
2023. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
21%
A 20 éves "nő" még kislány. Ez látszik a viselkedésén.
2023. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
91%
Mindketten buták vagytok.
2023. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
84%
Randi lemondása esetén a lemondó fél egyúttal javasolhatna egy időpontot a jövőben az elhalasztott alkalom pótlására, ami számára jó lenne...ennyi.
2023. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mind a ketten hibátatok valahol😅

Igen, az jogos, hogy ő javasolhatott volna új időpontot.

De te meg színtiszta egoból nem mentél oda/javasoltál mást.


És ez az ego dolog nagyon sok pasinál közrejátszik.

2023. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Semmilyen negatív érzésem nem volt amiatt, mert lemondta a találkát, még épp időben telefonált és szerencsére át tudtam szervezni a programomat. Amikor felhívott természetesen elnézést kért én meg nem faggattam. Sokan írjátok, hogy ilyenkor kezdeményezhettem volna másik időpontot, de szerintem ezt neki kellett volna kezdeményezni, hiszen elvileg ő is annyira szeretné azt a rendit amennyire én.

Ha felhívna és javasolna egy helyet szerintem el is mennék, mert külsőleg pont az esetem. Persze én is nyomulhatnék, hogy adjon még egy lehetőséget, nem tudom. Ha nem futunk össze akkor még adtam volna néhány napot hátha felhív vagy üzen, de mivel ezt megtette így elég egyértelmű a dolog. Haverok között is vegyes a megítélés, van aki szerint ez egy teszt volt részéről, bár ennek nem sok értelmét látom.

2023. márc. 7. 09:39
 20/46 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, az tiszta sor, hogy új időpontot neki kellett volna.


De a tényen nem változtat, hogy neked meg (akár tudat alatt) bekapcsolt az egód, "haverok előtt nem megyek oda", ami naggyon sok esetben rontja el a dolgokat egy férfi és egy nő közt. Nem egyedi eset.


Nőként ilyenkor benne van az emberbe, hogy ja ha a haverok előtt nem jön oda akár csak egy 5 percre beszélgetni, akkor nem vagyok elég jó, szégyell blabla. Még ha nincs is így, benne van, hogy miért nem. Azt is gondolhatta, hogy haragszol rá ezért nem mentél oda.


Egy szó mint száz: egyikőtök se kezelte túl jól. Next time.

2023. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!