Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű egy nőnek, ha lemond egy találkozót akkor a következőt neki kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Megbeszéltünk egy randit másfél hete péntek estére, a megbeszélt időpont előtt 1 órával lemondta, mondván valami közbejött pedig szeretett volna találkozni. Nem kérdezősködtem, csak annyit mondtam, hogy sajnálom és elköszöntem.

Ma összefutottunk az edzőteremnél véletlenül, de mivel haverokkal voltam, csak messziről intettem neki és köszöntem. Most este rám írt, hogy mekkorát csalódott bennem, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy nem mentem oda beszélni vele. Eltelt 10 nap mióta lemondta a randit és azt sem mondta, hogy bakfitty!!!


2023. márc. 7. 00:52
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
50%
Aztán mitől olyan hűde nagyszerű?
2023. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Hát én nem vonnék le ebből ekkora következtetéseket, mint értékrend vagy logika:D most írtad, alig ismeritek egymást! A logikájára max következtetni tudsz, de csak a saját logikád mentén, az értékrendjéről meg semmilyen infód nincs.
2023. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy a felelősséget megpróbálta a nyakamba varrni...amivel nem igazán tudok mit kezdeni. Elölről kéne kezdeni az egészet, persze mondani könnyebb mint kivitelezni.
2023. márc. 7. 10:59
 34/46 anonim ***** válasza:
Öhm, a felelősséget megpróbálta a nyakadba varrni? Erről még egy szót sem írtál. Mit cisnált?
2023. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
19%

"ha egy nő lekoptat, akkor utána veszem a kalapom és jön a következő."


Semmi tartás.

Jól járt a lány, szerintem ezután se keresd.

2023. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
63%
#36 Ezt nevezik tartásnak.
2023. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
De itt nem volt szó lekoptatásról sem!
2023. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki egy kicsit is érdekel, akkor ha közbejön valami a megbeszélt időpontra, akkor nem csak egyszerűen lemondom, hanem ott helyben megjegyzek minimum annyit, hogy beszéljük meg később, hogy mikor pótoljuk. Ha csak simán lemondom, és pont, akkor eleve én offoltam a másikat. Ha ezt valaki nem tudja, az szociálisan, vagy érzelmileg csökött, akkor viszont eleve nem kellene tőle semmi.
2023. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
23%
37, ha én megtudom, hogy a férfi, aki tetszik mindenkinek oda dobja magát, az az én szememben csak egy tartás nélküli ribi:)
2023. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
17%
Mondtam én, hogy itt akkora tanácsokat adnak, hogy beleremeg a ház is. 😂😂 Az itteniek felének nője sem volt még. Olyan szinten a kérdező ellen vagytok, (pedig neki van teljesen igaza) hogy hihetetlen.. Engedd el az itteni nyomorultakat, tégy úgy ahogyan jónak látod és nehogy Te alázkodj meg a kiskirálylánynak!
2023. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!