Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű egy nőnek, ha lemond egy találkozót akkor a következőt neki kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Megbeszéltünk egy randit másfél hete péntek estére, a megbeszélt időpont előtt 1 órával lemondta, mondván valami közbejött pedig szeretett volna találkozni. Nem kérdezősködtem, csak annyit mondtam, hogy sajnálom és elköszöntem.

Ma összefutottunk az edzőteremnél véletlenül, de mivel haverokkal voltam, csak messziről intettem neki és köszöntem. Most este rám írt, hogy mekkorát csalódott bennem, hogy mennyire rosszul esett neki, hogy nem mentem oda beszélni vele. Eltelt 10 nap mióta lemondta a randit és azt sem mondta, hogy bakfitty!!!


2023. márc. 7. 00:52
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
91%

Na várjál, de ha te annyit mondtál, hogy "sajnálom, nem gond, szia" akkor te konkrétan kioffoltad őt.

Ha ezek után 0 kommunikáció volt, akkor ez elég egyértelműen azt jelzi, hogy te ezzel lezártad az ügyet, nem vagy kíváncsi rá.

Ráadásul ha azóta elteltek hetek és egyáltalán nem beszéltetek, ez is csak azt jelzi, hogy nem vagy kíváncsi rá. AKkor mégis mire szervezzen randit?:D

2023. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Nem volt teljesen egyértelmű, nem találkoztunk az edzőteremnél, hanem kb 10m távolságból intettem neki és köszöntem rá, nem beszéltünk személyesen. Szerintem ő észre sem vett engem, bár ki tudja. Nem szégyellem, külsőleg nagyon vonzó nő szerintem.

Ami a lemondást illeti, nos nem voltam boldog, hogy lemondta a randit, annyit mondott, hogy valami közbejött neki és ne haragudjak, erre annyit reagáltam, hogy"sajnálom". Mi a fenét kellett volna mondani? Kérdezősködjek miért mondta le? Ha magától nem akarja velem megosztani az indokait akkor minek faggatózzak?

Mint már korábban írtam arra vártam, hogy jelentkezik és újra nekifutunk a randinak, nem volt bennem semmi sértettség, csak nem értem az észjárását.

2023. márc. 7. 09:54
 23/46 anonim ***** válasza:
43%

Istenem már ez az oldal, itt miért azok a válaszok vannak felpontozva amelyikek kajakra hülyeségek.. Ha valaki innen tanulna csajozni az lenne a világ legnagyobb papucsa…

Kérdező, jól gondolod! Nem tettél semmi rosszat, nem is kell faggatni, hogy “jaj, de miért mi a baj mi történt” stb.. nyáladzó hülyeségekkel. Dolga van dolga van ennyi nem mondta nem rád tartozik magánügye, ezt nagyon jól csináltad, hogy nem kezdtél el hisztizni a dolog miértjéért. Ha valaki lemond valamit akkor igenis annak illik a következő időpontot lefixálnia. Megsértődött mert nem ugrottál oda hozzá a haverjaid mellől?? Mi a bánat.. Neki kellett vna odamenni, hogy “bocsi lenne rám egy perced?” és szépen bocsánatot kérnie amiért felültetett az előző alkalommal.. Nehogy te ugráld már körbe a beképzelt királylányt..

A lemondott randi után keresett amúgy? Bocsánatot kért?

Ő cseszett ki veled, ő borította fel az egészet és még te kuncsorogj utánna? Mit is gondol ez.. Ebben az esetben csak te lehetsz a sértett fél és nem ő.

Szerintem jobban jársz, ha elengeded a csajt. Később ha összejöttök azért is te leszel a hibás mert ő fingott egyet és büdös.

2023. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
78%

De senki nem mondta, hogy faggatni kéne.

De a teljes rádiócsend elzárkózást jelent. Létezik kommunikáció a faggatás és a randiszervezésen kívül is.


Az ilyen "tudhatná, hog yneki kéne" dolgok meg puszta gondolatolvasósdikk. Te így ogndolod, ő meg máshogy. Ha nem beszélsz, nem fogja tudni mire gondolsz. Simán mondhattad volna, hgoy "oké, hát akkor majd dobj fel egy új időpontot" és annyi. Ezzel már tudja, hogy nála a labda.


De azzal, hogy nem beszéltek egyáltalán egyértelművé tetted, hogy ez a ovnat elment. Az ő hibájából, de ennyi, nincs tovább. Ezt kommunikáltad felé, szóval ha megpróbálja kitalálni mire gondolsz, arra ofg jutni, hogy te kioffoltad őt, mindenki menjen a dolgára.

2023. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
26%
Megvan sértve, mert nem vagy simp, ezért nem is kellessz neki, de ha simp lennél meg azért nem kellenél 😂 srác, lépj tovább, az edzőterem sokkal jobb dolog.
2023. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
29%
28, na megjött az incel aki majd hasznos tanácsokat ad párkapcsolati téren....
2023. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Pénteken valószínűleg újra találkozni fogunk, akkor megpróbálok beszélni vele. A probléma, hogy nem értem az észjárását, nem logikus.
2023. márc. 7. 10:33
 28/46 anonim ***** válasza:
27%
Mert nő..jóreggelt 😂
2023. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
60%

28, kinek az?:D Mármint őszintén nekem meg pl te nem tűnsz logikusnak, hiszen hetek óta nem vagytok beszélőviszonyban és azt várod tudja mit akarsz. Ez sem logikus.


De egyébként még mindig tt a lehetőség, hgoy árírsz, hogy sziamizu, aztán a beszélgetés egy pontján mondod, hogy hát kicsit azt vártad, ohgy majd ő dob fel egy új alkalmat, mégiscsak ő mondta le. Nincs ebben semmi bántó. A gond ott van, hogy egyáltalán nem érintkeztetek hetekig.

2023. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

10 napig.....

Mondjuk azért más úgy értelmezni ezt a helyzetet mintha egy pár lennénk, mert nem vagyunk azok, 3 vagy 4 alkalommal beszéltünk egymással idáig. Nem ismerjük egymást, éppen ezért nem tudom mit miért tesz és mi motiválja erre.

Ami számomra logikus és egyértelmű az úgy tűnik másoknak nem az, amit vagy elfogadok vagy elutasítok, most éppen ezen agyalok. Ha ennyire más az értékrendünk akkor működhet ez valódi kapcsolatként?

Ha külsőleg nem tetszene annyira akkor valószínűleg már tovább léptem volna, de pont az esetem.

2023. márc. 7. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!