Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a randin, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a randin, ha a nő kezdeményezi a találkozót?

Figyelt kérdés
Nyilván ez szélsőségesen ritkán fordul el, de ha mégis a nő kezdeményezi a találkozót a hagyományos értelemben, tehát nem a "híres, egyértelmű" jeleit küldözgeti, hanem konkréten elhívja a pasit egy találkára, akkor ki fizesse a számlát? Persze első alkalomkor amúgy sem kell hatalmas költségekre gondolni, meg lehet órákig bóklászni is egy parkban, anélkül, hogy egy fillért is költenének, de a kis összeget is le kell szurkolni.

máj. 27. 16:57
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

#9

LOL Méghogy megtiszteltetés, ha egy nő elhív. Neked talán az. Akkor fizesd ki a beugrót, ha mondjuk egyből az operabálba hív el.


#10

Bocs, de mi az, hogy a férjed nem engedi, hogy fizess? Mi vagy te a rabszolgája, vagy a qurvája?

máj. 27. 21:36
 12/46 anonim ***** válasza:
28%

Hogy jön ide az a két kifejezés?

Nő, férfi.

Nem a nő perkálja a programokat.

Ilyen a világon nincs!

Attól hogy le aranyásózzátok a nőket, még nektek férfiaknak illene férfiként viselkedni.

De nekem nem is kellett olyan aki nem képes kifizetni egy vacsorát sem.

máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
88%
Én férfiként ilyenkor is szívesen felajánlanám, hogy fizetek, szerintem így illik. De függ attól is, a nő mennyire szimpatikus, vagy esetleg ellenszenves, bár akkor nyilván el se fogadnám a meghívást.
máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

#12

Ha te kezdeményezed a találkát, akkor miért akarod a pasival kifizettetni? Erről szólt a kérdés. Ennyi erővel, akkor meg a nő azért nő, hogy mosson, főzzön, takarítson, szülje a kölyköket, aztán kussoljon.

A férfi meg nem attól lesz férfi, hogy mindent fizet. Lehet, hogy a te szemedben igen.

máj. 27. 22:15
 15/46 anonim ***** válasza:
28%

Nem attól lesz, de férfiatlan ha én fizetek neki!

De ilyen a férjem családja is.

Az öccse is. Nem a feleség fizet.

Csak néhány kattant ember agyában ment el más irányba az egész.

A kérdéshez csak annyit fűzök hozzá, nem én hívtam randira a pasikat, ők hívtak engem!

Ennek ellenére volt akinek gond volt egy fagyi ára, kérte tőlem következő héten vissza az árát. 150ftot!

Kifizettem neki , de ez nem volt férfi. Egy parasztgyerek volt Palotásról aki az anyjával járt kirándulni. Eltelt 20 év, azóta is egyedül van. Milyen meglepő!

máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
43%
Én nem attól vagyok nő, hogy mások fizetik a fogyasztásom. Nem is értem, hogy függ ez össze? A férjemnek is megmontam anno, hogy felváltva fizessünk. Neki full mindegy volt, nem abban akarta mérni a férfiasságát hogy meghív egy kávéra. Nyaralni meg nem udvarlási szakaszban szoktak menni az emberek.
máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

#15

Jó tudni, hogy ilyen részletesen tudod, hogy mi lett a sráccal az elmúlt 20 évben, mert nem bírtad feldolgozni, hogy egyenrangú félnek tekintett és kifizettette veled a fagyidat. Remélem azóta feldolgoztad ezt a traumát.

máj. 27. 22:59
 18/46 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a legkorrektebb,ha mindenki fizeti a sajátját.

De arról a férfiról megvan a véleményem,aki konkrétan egy randin a nővel fizettet.

Ne már! Ennyire ne legyen már modern a világ.Vagy a férfi vagy mindenki a sajátját.Függetlenül attól ki hívta el a másikat.

Mellesleg az sem mind1,hogy azt mondja a nő "meghívlak", vagy szimplán találkozni akar.

máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

#18

Jaj, ebben ne legyen már modern világ, de minden másban igen. Akkor gondolom akkor is fizesse mindenki a sajátját, ha a pasi tette meg az első lépést.

máj. 28. 01:22
 20/46 anonim ***** válasza:
29%

Mennyi zsugori bolond van.

Nektek fizessen a nő mindent.

Melegek vagytok ti elvárjátok hogy a nő udvaroljon. Virág nem kell?

máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!