Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a randin, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a randin, ha a nő kezdeményezi a találkozót?

Figyelt kérdés
Nyilván ez szélsőségesen ritkán fordul el, de ha mégis a nő kezdeményezi a találkozót a hagyományos értelemben, tehát nem a "híres, egyértelmű" jeleit küldözgeti, hanem konkréten elhívja a pasit egy találkára, akkor ki fizesse a számlát? Persze első alkalomkor amúgy sem kell hatalmas költségekre gondolni, meg lehet órákig bóklászni is egy parkban, anélkül, hogy egy fillért is költenének, de a kis összeget is le kell szurkolni.

máj. 27. 16:57
A kérdező szavazást indított:
a nő
a férfi
mindenki a sajátját
42 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%
Aki meghív valakit az fizet.
máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
92%

A nő, de udvariasságból én felajánlanám, hogy fizessünk felesben.


Fura lenne, ha teljesen te fizetnél pedig ő hívott meg.

máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig fizetem a sajátomat, függetlenül attól, hogy elhívtak-e.
máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, hogy hova hívott. Ha kávé/süti/fagyi, akkor mindenki fizesse a sajátját. Ha viszont koncert/kiállítás/wellness, akkor fizessen az, aki meghívott.
máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
64%

A férjem anno személyes sértésnek vette volna, ha ki akartam volna fizetni a jelenlétében a pincérnek/pultosnak a számlát. Ha én hívtam megy inkább úgy oldottam meg, hogy nálam volt vacsora, főztem neki, így én álltam a kaját és mégsem kellett megaláznom mások előtt.

Azóta közös kasszán vagyunk, láthatóan összetartozunk, így itt már nem fura, ha én fizetek, mert előbb elő tudom venni a tárcám.

máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
74%

a szándék a fontos, ha csak hátradöl és elvárja, akkor baj van, szóval ezek elvi kérdések, de egyre fontos figyelni, ha már eleve ezen stresszel valaki előre, tutti, hogy mindig keserű lesz a szája széle, mert nem az illetőre figyel, hanem hogy mit kell elkerülnie, és pontosan olyan szitukba fog belekerülni ahol bosszankodhat emiatt.

Ha nem kezdesz el a negativ dolgokra figyelni akkor talán sokkal boldogabb életed lehetne nem?

máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
61%

40 feletti nő vagyok, nem szoktam férfiakat randira hívni, de ha megtenném, természetesen én fizetnék, mert a barátnőmet is ma meghívtam pl ebédre és egyértelmű volt, hogy én fizetek. Amikor meg ő hív meg, akkor ő és ez nemtől, részben szituációtól független illem.


…azért furcsa lenne nekem egy férfit randira hívni, de ezesetben is áll, amit az előbb írtam.

máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
68%

"mégsem kellett megaláznom mások előtt"


Azzal alázod meg, hogy nem csaphatja a faszát az asztalra, hogy ő a pénzes muki?


Köszönöm neked őszintén, hogy ezt a selejtet kivontad a társkeresésből.

máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
50%
A férfinak megtiszteltetésnek kell vennie, ha egy nő ilyen nyíltan és egyenes elhívja, ezért ilyenkor illik felajánlani, hogy ő (tehát a férfi) állja a cehhet, mindkettejük fogyasztását.
máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
26%

Az én férjem soha nem engedte volna hogy én fizessek nőként.

Nekem teljesen fura ahogy gondolkodnak néhányan.

Ismerek olyan csajt aki azt mesélte hogy ő kifizeti a saját részét a nyaraláskor.

Én is ki tudtam volna fizetni, ez tény , de udvarlási szakaszban ezt nem kellett egyszer sem megtennem mert a férjem állta mindig.

Nem értem komolyan. Senki nem akar nőként nőnek maradni????

máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!