Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok, ha egy nő kezdeményez találkozót? Megjegyzitek? Nem érdekel? Megerősíti az önbizalmat? Nyomulásnak veszitek?

Figyelt kérdés
Részletesen: az első két randit lényegében kikényszerítettem, úgy vezettem a beszélgetést, hogy komfortos legyen elhívnia, ha szeretne. Élt is vele mindkétszer. Értelme van egyáltalán kivárni, hogy ő hívjon el? Vagy egy harmadik randit már kérhetek? A vonzódás egyértelműen kölcsönös. Azért nehéz a kérdés, mert nem tudom, hogy elfoglalt, később akarná megkérdezni, ritkábban akarna találkozni vagy van e bármi más.

2021. márc. 6. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ilyen esetben marad a nyílt megbeszélés. Rákérdezel, hogy mit szeretne, mondja meg őszintén, mert nem fogsz rá örökké várni.
2021. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, mindenképp rá kell kérdezni nyíltan, hogy most akkor mi van, ő mit gondol, mit érez. Én hagynám ezek után, de ha lennék is ilyen helyzetben, konkrétan megkérdezném miért nem hív el, miért nem tesz bele semmit az ismerkedésbe.


Saját vélemény: már rég rossz, ha kényszeríteni kell, mindegy hogy mit érzel azzal kapcsolatban, hogy hogyan áll hozzád. Nem az a baj, hogy feldobsz egy találkát, hanem hogy ő nem tesz semmit annak érdekében, hogy ezek összejöjjenek. Hiába félénk valaki, azért annak is van egy határa - ezek alapján nem tudom elképzelni, hogy egy kapcsolatban ne így viselkedjen, ne mindent a másiknak kelljen intézni és kitalálni, mert ő magától nem meri vagy nem fogja.

2021. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket. Tegnap pl kiderült hogy vasárnap mindketten ráérünk. Mégse kapott az alkalmon és nem hívott el. Úgy érzem, rosszul érzi magát, hogy elfoglalt és nem minden úgy jön ki, ahogy neki jó lenne. Én ezt megérteném, de akkor örülnék egy visszajelzésnek azon túl, hogy megírja, jól érezte magát. Pl hogy most kicsit sűrűbbek a napjai, de jövő héten csinálhatnánk valamit.

Nem tudtok olyan helyzetet elképzelni, ahol a szimpátia kölcsönös, de mégsem hívnátok el a hölgyet pár napon belül harmadik randira?

2021. márc. 6. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mennyire elfoglalt, van-e kedve találkozni. Ha van, hívd el.
2021. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, attól, hogy valaki tetszik, az nem jelent semmit. Ha kényszerítve lett összehozva, az elég rossz. Ha annyira akarna, ő is részt venne ebben a részében, nem csak passzívan lenne benne.
2021. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!