Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a randin, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a randin, ha a nő kezdeményezi a találkozót?

Figyelt kérdés
Nyilván ez szélsőségesen ritkán fordul el, de ha mégis a nő kezdeményezi a találkozót a hagyományos értelemben, tehát nem a "híres, egyértelmű" jeleit küldözgeti, hanem konkréten elhívja a pasit egy találkára, akkor ki fizesse a számlát? Persze első alkalomkor amúgy sem kell hatalmas költségekre gondolni, meg lehet órákig bóklászni is egy parkban, anélkül, hogy egy fillért is költenének, de a kis összeget is le kell szurkolni.

máj. 27. 16:57
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Teljesen fölöslegesnek tartom ilyen kérdésekből vitát indítani, ez abszolút ízlés kérdése. Én férfiként jobb szeretem, ha én fizetek, ezt érzem férfiasnak, de semmi bajom nincs azzal, aki másképp gondolja. Nem a társadalomnak kell megfelelned, hanem az a lényeg, hogy azzal a férfivel/nővel jöjj ki harmonikusan, akivel jársz. Hasonló ez (kis túlzással) a BDSM kapcsolatokhoz. Nyilván sokaknál kiveri a biztosítékot, valakik meg kimondottan élvezik, ha ilyenben élnek. Miért kellene egy kívülállótól megkérdezned, hogy te és a partnered miben érzitek jól magatokat? Legyél szabad úgy viselkedni, ahogy az nektek jó.
máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

#20

Gondolom a pénz az egyetlen érték, amit nyújtani tudsz, ezért attól érzet keménynek a faxodat, ha részletre megveszed a nőt. Aztán ha nem jön össze, akkor jön a golddiggerezés.

A kommentek és a szavazók többsége szerint, ha a nő hívja el a pasit, akkor igen is fizessen szépen a nő. Nem fog beldögleni.

máj. 28. 17:20
 23/46 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem, mire gondolsz. Szerintem teljesen mindegy mi a szituáció, a férfi fizet. Mindig felajánlom, hogy fizetem a részemet, de nagyon ritkán fordult elő, hogy elfogadta valaki. Szerintem baromi gáz amúgy, hogy férfiként ennyi önbecsülése nincs valakinek.

Nagyon sokszor előfordul, hogy én hozom fel a témát, hogy találkozzunk, de ez nem azt jelenti, hogy én hívtam el őt valamire. Hiszen utána közösen beszéljük meg, hogy mi legyen a program. Tehát én nem úgy, hogy meghívtam őt. Főleg, ha ő mondja, hogy találjam ki én.

Ha meghívom a barátnőmet kávézni, stb, természetes, hogy állom így. Pasival is hasonlóképp, de egy randin... Baromi gáz, hogy egyáltalán ez felmerül.

Legalábbis abban az esetben, ha szimpatikus az adott partner.

máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Mi a gáz, az, hogy fizetsz a randin, akár a pasi helyett?

De ezt a felajánlom, de visszautasította dolgot is bírom. Valóban ki akartad fizetni, vagy eszed ágában sem volt, mert elvártad, hogy visszautasítson, hogy nehogy pénzéhes szutyoknak tartson? Ha elfogadja, hogy "jól van, fizesd csak ki" akkor jött volna a felháborodás, hogy, ez a rohadék ennyit is sajnál és nem lesz több találka.

máj. 29. 18:05
 25/46 anonim ***** válasza:
Jólvan kérdező,mindenki tudja,hogy neked mi a véleményed.Fizettess a nővel,persze! Ha van olyan hülye nő,aki megcsinálja,akkor majd úgyis eljön a boldogságod.Ha meg nem,akkor meg úgyis itt fogod erősíteni az igazat,mondván persze hogy a nő fizet...de felfoghatnád már,hogy vannak jócskán ellentétes vélemények is.
máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Aztán csodálkozunk, hogy nettó feudalizmus van ilyen kulturális háttérrel. Aki meghív, az meghív, a szó maga azt jelenti, hogy ő állja a kört. Mennyire kell apró here ahhoz, hogy ennyitől elbizonytalanodj magadban?
máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Egyébként én el sem hívnék férfit, kezdjük itt. Eddigi életemben egyszer szántam rá magam, hogy először írjak valakinek, mert nagyon tetszett, de randira már ő hívott, azóta a vőlegényem. Szerintem illik felajánlania a férfinak, hogy fizet minden esetben. Én ezt csak akkor fogadtam el, ha tudtam, hogy több lesz belőle. Az olyanokkal akikkel biztos voltam, hogy második randi nem lesz, ragaszkodtam a külön fizetéshez. Egyébként azóta már közös számlánk van, ahova én ugyanúgy berakom az amúgy nem alacsony fizetésemet, van hozzá két kártya, de ha együtt megyünk valahova mindig ő veszi elő a kártyát. Egyszerűen úgy illik, hogy a férfi fizessen.
jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

#27

Remek, de a kérdés arról szólt, hogyha nőként te hívod el a férfit. Persze adná magát a kérdés, hogy ugyani miért illik, hogy mindig a férfi fizessen, amire nyilván rávágnád, hogy azért mert így volt évszázadokig. Erre persze én vágnám rá, hogy igen, de akkor a nőknek kb. semmilyen joguk nem volt és az egyetlen dolguk a szülés volt, ami ma már nyilván nem igaz, de persze ez az egész nem vezetne sehova, hiszen elképzelni sem bírod, hogy adott esetben te fizess egy férfi helyett. Hová is vezetne az?

jún. 7. 03:01
 29/46 anonim ***** válasza:
Fizetnék férfi helyett, ha nem randin lennénk. Barát fiúkkal sokszor felváltva fizettünk, egy kört én, egy kört ők. De felesben mindenképp. Én a kérdésre válaszoltam: szerintem ha a nő hívja el, is illik felajanlani a férfinak, hogy fizet. Persze ettől elfogadni nem kötelező,de szerintem is férfiasabb, imponáló ha felajanlja a fizetést. Nem azért mert így volt évszázadokig, hanem mert férfiasságot, erőt sugall, jobban mint egy fiú aki zsebre tett kézzel nézi a plafont, amíg a nő fizet. Lehet jönni a feminizmussal, nekem is megvan a saját fizetésem, ettől nem lesz kevésbé imponáló a férfiasság.
jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Ahogy felteszem egyébként nektek is nőiesebb egy szép lány, nyári ruhában, finom sminkkel, aki kedvesen Meg hallgat, mint egy tankaranka kinyúlt pólóban, melegítőben, aki folyton a karrierjerol beszél meg a fociról. Ettől persze lehet bárki a második típusú, Good for her, de attól még kevésbé fogjátok noeiesnek, vonzónak tartani.
jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!