Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag vagy green flag, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag vagy green flag, ha egy nő régóta szingli?

Figyelt kérdés

Én pl. 28 éves vagyok. Sajnos eddig nem sok jót tapasztaltam kapcsolatok terén, ezért néhány éve inkább nincs is igényem társra. Ezt nem hangoztatom de nyilván a környezetem észreveszi, hogy nem randizgatok, nincs mellettem férfi már egy jó ideje.


Ha kiderül ez egy nőről, hogy sok trauma érte ezért "elhidegült" attól, hogy kapcsolatban legyen, attól még vonzó lehet? Vagy a kisugárzása megváltozik ilyenkor, és az ember inkább elgondolkodik, hogy ennek oka lehet, és lehet ő a probléma? Szociálisan semmi gond nincs vele, barátságos, nagyon kedveli őt a környezete, teljesen normális életet él, de férfiak nélkül. Tegyük fel, már 2 éve. Ez még belefér a normális kategóriába, vagy inkább negatívan jön le?


márc. 21. 20:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19

Még az az igénytelen, akinek nem felel meg bármilyen nő? :D

márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Van mikor egy olyan nő is túl magasra teszi a mércét, aki amúgy szerintem nem engedhetné meg magának. Napokban beszélgettem egy nővel, aki aztán végül , miután kapott rólam fotót, már nem voltam az esete,( rockzenét szereti, így lehet a tetováltakra bukik, passz) Ez még annyira nem is érdekelt volna, csak utána lebaszott, hogy jó lenne ha nem csak a motorom lenne a profilképem, mert, hogy én ezzel átvertem őt. Na és ő nem, mikor nincs róla teljes alakos kép, csak válltól felfelé, aztán kiderült, hogy a 156 centis magasságához 120 kiló társul, akkor ki ver át kit, :D és akkor még panaszkodik, hogy 6 éve egyedül van. Lehet álmokat kergetni, de tudni kell, hogy hova tartozik az ember.
márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

#19


Verd ki inkább a farkad és ne nekem csattogtasd, hogy milyen nagyfiú vagy.


(és igen.. oltogatni fogom a hozzád hasonló embereket, ha tetszik ha nem.)

márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annak irom, aki azzal kapcsolatban irt hogy a kornyezete cseszegeti:

Én ugyanígy vagyok. Nem mondom hogy hú de cseszegetnek, de néha kapok olyan "vicces" megjegyzest hogy még a végén a hugomnak hamarabb lesz gyereke; kifutsz az idobol; már ideje lenne, de nem rosszból mondom; én már mióta szeretnék nagymama lenni, stb... persze mi mást várhatnék, hiszen kapcsolatban vagyok. Amiből szeretnék kilépni, de még össze kell szednem magam, mert nagyon nagy hatassal van ram a környezetem, tönkrement az önbizalmam és nehezen is ismerkedem. Pedig voltam már huzamosabb ideig egyedül és tudom hogy nem olyan rossz, csak rettentoen ragaszkodo vagyok. És gyenge. Mikor baratnomtol megkapom, hogy úgyis találnál magadnak valakit, jo nő vagy meg hasonlók, hát elég nagyot tévednek. Nagyon nagyon nehéz.

29N

márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem adott férfitól függ. Van, akinek red, van, akinek green, van, akinek semmilyen. Mindenki mást lát bele. Én 5 évig voltam szingli előző kapcsolat után, egyéjszakás sem volt, most ismerkedtem meg pár hónapja az aktuálissal, ő ezt tényként kezelte, se nem örömködött miatta, se nem rettentette el.
márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!