Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag vagy green flag, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag vagy green flag, ha egy nő régóta szingli?

Figyelt kérdés

Én pl. 28 éves vagyok. Sajnos eddig nem sok jót tapasztaltam kapcsolatok terén, ezért néhány éve inkább nincs is igényem társra. Ezt nem hangoztatom de nyilván a környezetem észreveszi, hogy nem randizgatok, nincs mellettem férfi már egy jó ideje.


Ha kiderül ez egy nőről, hogy sok trauma érte ezért "elhidegült" attól, hogy kapcsolatban legyen, attól még vonzó lehet? Vagy a kisugárzása megváltozik ilyenkor, és az ember inkább elgondolkodik, hogy ennek oka lehet, és lehet ő a probléma? Szociálisan semmi gond nincs vele, barátságos, nagyon kedveli őt a környezete, teljesen normális életet él, de férfiak nélkül. Tegyük fel, már 2 éve. Ez még belefér a normális kategóriába, vagy inkább negatívan jön le?


márc. 21. 20:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Az előzőhöz: én azt vettem észre, hogy a potenciális udvarlókat ez nem érdekli, csak a családom és a barátaim cseszegetnek vele állandóan.
márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez normális, nincs baj ezzel.
márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Ne viccelj, csajszi. Én most leszek 29, túl egy 10 éves kapcsolaton, ami 3 éve ért véget. A hugomnak tavaly júliusban volt az esküvője (2 év sincs közöttünk), de állandóan hallgatom a lesajnáló megjegyzéseket, hogy "milyen érzés, hogy Klau előbb ment férjhez, mint te?"

Őszintén, semmilyen. Sőt, még jó is, mert nem akarnék már az exemmel lenni, teljesen olyan, mintha egy másik életről beszélnék.


Azóta sokszor voltak probalkozasok pasikkal tobb-kevesebb sikerrel, de sosem jott ossze.


Onmagaban a szingliseg nem hordoz magaval semmilyen többletjelentést, sem pozitív, sem negatív fennhanggal.


Fel kéne már számolni azzal, hogy egy ember értékét azzal határozzunk meg, hogy hány kapcsolata volt, vagy nem volt. Mi lenne, ha élnéd az életed, és meglatnád, hogy mi sül ki ebből?


A szorongás sosem vitt még előre senkit. Szoval kitartást.

29N

márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
a nőknek úgyis akkor lesz pasijuk amikor elhatározzák magukat hogy ohh meguntam a szingli létet, ha nagyon belehúz pár hét és megvan a pasas, szóval a férfiakkal ellentétben csak akarniuk kell és lesz
márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%
Nekem tetszene. Hasonló helyzetben vagyok.
márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

#14

Most őszintén, ez kit minősít? A nőket vagy a férfiakat?


Férfiként mondom, hogy utóbbi.

Plusz: olyan eshetőség is játszik, hogy az adott nővel nem akarunk semmilyen kapcsolatot, sokszor nem a nő dönti el.

Mi férfiak is mondhatjuk, hogy na nekem ez a nő nem kell(ene hosszútávra!)

márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy egy nőnek bármikor lesz "pasija" ha akarja, mert csomó pasinak annyira mindegy, hogy kivel van együtt, ha pinát remél a dologban. Sajnos ez a férfi társadalom igénytelensége miatt van így. Kár is azért ekézni a nőket, mert mi férfiak igénytelenek vagyunk. Nyilván nem mindenki az, de sokan igen.. és azt sem elhanyagolható tényező, hogy persze.. lesz pasija, na de milyen??!
márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

Hatalmas red flag.

Gondolom az ilyenek inceleznek valami nőista fórumon egész álló nap, majd ártatlan pofával felregisztrálnak egy társkeresőre, és eljátsszák a konzervatív, gyerekszerető konyhatündért...

márc. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

A fő igénytelen te vagy itt paranoiás, azok alapján amilyen mangina válaszokat tolsz egész álló nap. Megint megkérdezem, anyád eltart?

És te oltod itt az embereket, hogyan éljenek?

Szánalmas vagy.

márc. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
2 év az nem sok szerintem, én már 8 éve vagyok szingli
márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!