Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy egy férfi már "régóta" szingli? Egy éve vagy akár több éve. Sok a munkája? Kevés az ideje? Vagy nem akart kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért mert nem ismerkedem, mert nehezen megy. Nem vagyok elég érdekes. Meg az sem segít, hogy most kijöttem németbe dolgozni.
2022. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Elég sok oka lehet.

- Nem néz ki jól. Átlagos kinézettel elég nehéz normálisan ismerkedni férfiként.

- Nem keres mindig új társaságot. Ha a régiben nincs olyan, akivel passzolnának, akkor kb. évente max. 1-2 nőt ismer meg, akik jó eséllyel nem a korosztálya, esete, stb.

- Nem akar kapcsolatot. Jól érzi magát így vagy belefáradt a kapcsolatokba.

- Van laza kapcsolata, ami nem publikus.

2022. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Pl.: van egy alapbetegsége.
2022. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem talált megfelelő nőt
2022. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok és mellette dolgozom, nincs időm fenntartani egy normális kapcsolatot, olyan nőt pedig sajnos nem találok, aki ebben az időszakban beérné kevesebb együtt töltött idővel 32F
2022. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éve vagyok "szingli", ebből 2-3 év volt amikor egyáltalán nem ismerkedtem, mert még a kedvem is elvették tőle. Kb. évente egy vagy két nőt szoktam elhívni randizni, sok visszautasítást kapok, de azért van aki eljön legalább, hogy megismerjen. A legtöbb első randi után megmondja, hogy nem engem keres (ilyen-olyan kifogások). De már volt néhány alkalom, hogy közel jártam hozzá, hogy összejöjjek valakivel, de valahogy mindig közbe szól valami, ex pasi visszatér vagy valami hazugság kiderül (pl. házas, vagy gyereke van, de eltitkolja, stb...), vagy volt amikor minden jól alakult, de nekem munkahelyet kellett váltani ezért én mondtam nemet(már bánom de akkor nem láttam más választást). Volt amikor tényleg olyan munkám volt (kamion sofőr, építőipari munka), amikor tényleg nem nagyon volt alkalmam ismerkedni. Talán még az is közre játszik a dologban, hogy nem vagyok egy kimondott ismerkedős típus és az évek alatt már teljesen bele is szoktam, hogy egyedül csinálok mindent. Ettől függetlenül azért remélem, hogy megtalálom az igazit és nem így egyedül fogok megöregedni. :)


34/F

2022. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!