Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Házas ferfikent szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas ferfikent szerettek tartani kapcsolatot szingli, bevallalósnak tunö nökkel, anelkul h felre akarnatok lepni, csak úgy, mókáskedvetekben?

Figyelt kérdés

Van úgy h kisebb nagyobb ajandekot adtok egy csajnak , vagy beultök meghivtok egy ebédrecsajt , egy vendeglöbe , anelkul h le akarnatok fektetni , csak azert mert kicsit unjatok magatokat es esetleg az opcióitokat növelnétek , vagy bármi, de a hazassagotok szent es a feleseget szeretitek .....

Csak egy kis nevetés kell



2018. jún. 17. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezert nem lesz sem férjem, sem gyerekem.
2018. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Házas férfiként alap, hogy a szerető is házas legyen, ne független egyedülálló. Kevesebb az esély rá, hogy borít mindent. Nem tudtad,?
2018. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Èrtem csak ezek nem válaszok a kerdesemre
2018. jún. 17. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek. Ez jó válasz a kérdésedre?
2018. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Úristen!
2018. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nevetés kell, hát elmondom: én nevettem a kérdéseden.


Ha azt írod,hogy házas pasiként szeretnél egy szeretőt, hát talán még azt megértem (bár nem azt mondom,hogy elfogadottnak tartom). De azt,hogy házas pasiként mert unatkozol, szeretnél ajándékozgatni, ebédelni, nevetgélni egy csajjal...hát miit mondjak?


Talán erre valók a barátok, vagy a feleséged!


Lehet,hogy csak nem jól fogalmaztad meg mit is szeretnél, vagy én nem értem, de számomra ez a szándék értelmetlen.


Egyébként milyen "címszó" alatt adsz ajándékot így egy nőnek?Azért, mert olyan jó Vele nevetgélni?

2018. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Van úgy h kisebb nagyobb ajandekot adtok egy csajnak , vagy beultök meghivtok egy ebédrecsajt , egy vendeglöbe , anelkul h le akarnatok fektetni , csak azert mert kicsit unjatok magatokat es esetleg az opcióitokat növelnétek , vagy bármi, de a hazassagotok szent es a feleseget szeretitek ....."


Eléggé ellentmondásos, amit írsz.A házasság "szentségét" már megsértetted azzal, hogy szórakoztattatod magad, ill. ajándékokkal halmozol el idegen nőket.

Persze....nem akarsz velük dugni, hogyne.:D Kíváncsi lennék az asszony reakciójára, amikor rájön, hogy a kedves férje miket művel a háta mögött.

Hallgass egy kis kabarét, vagy keresd meg a haverjaidat, ha nevetésre vágysz.Ja, vagy azokkal nem lehet majd dugni a későbbiekben?

2018. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem,inkább szerető,az se baj ha fiatal,,, 😉 39F
2018. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Én leragadtam Ott, h az " opciòtokat növelnétek"... ez mégis mit jelent?
2018. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2018. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!