Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a sráccal, hogy már egy ideje szingli vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel “megbeszéltük”, hogy ha egyszer mindketten szinglik leszünk akkor elmegyünk randizni..


Na most én már pár hónapja szingli vagyok és készen állok a randizásra.. és nem hiszem, hogy tudja hogy már egyedülálló vagyok.


2018. ápr. 29. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Es o szingli? Szerintem irj ra nyugodtan, hogy szevasz.
2018. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk teljesen artatlanul elhivod ot valahova. Nem kell rogton kibokni mi van, tolsz vmi dumat h reg talalkoztunk aztan kesz. Ha rakerdez valaszolsz, ha nem kerdez ra a talalkozon ugyis szoba fog jonni. Ne bonyolitsd tul, az egyezsegetek szerint ugyanis neked is jogod van ot keresni, elj hat vele. Ezt a tudatni meg jelezni baromsagot felejtsd el, ez annyira gimis. Csak irj ra, ha kettonel tobb agysejtje van ugyis tudni fogja miert teszed, hiszen megallapodtatok.
2018. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, nem is kell ezt mindjárt felhozni, kérdezd meg hogy van, mi van vele stb. aztán elhívhatod hogy fussatok össze.
2018. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha kettonel tobb agysejtje van ugyis tudni fogja miert teszed, hiszen megallapodtatok"


A kérdésből úgy tűnik, a kérdezőnek sincs több...

2018. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!