Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten könnyebb ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten könnyebb ismerkedni? Több a szingli?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hónapban Budapestre koltozom. Vidéki srác vagyok. Itt az ismerkedés elég korlátozott, kevés nő van, és őket is 5-6 an minimum korberajongják minden este. A haveri körömben mindenki kapcsolatban.

Netes társkeresőkön kevés sikerrel jártam. Itt már fura nekem ez a nagyfokú érdektelenség. Egy jót flörtölni sem lehet.. míg mikor Pesten vagy nagyvárosban járok valahogy annyira másnak tűnik az egész.

Szóval mit gondoltok aki pl szintén vidékről költözött Pestre. Jobbak az ismerkedési esélyek?

Nyilván tudom, több a gazdag, meg külföldi is, ezáltal a versenytárs, de a nők is többen vannak.



2017. nov. 26. 10:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Több a szingli.


Meg sokkal nagyobb a konkurencia, több a lehetőség az ismerkedésre, és főként sokkal több mindent lehet csinálni, ami miatt többen is maradnak szinglik.

2017. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Köztudott itt gyakorin, hogy Pesten kizarolag kulfoldi ferfiak tudnak becsajozni, illetve a nagyon gazdagok. A tobbiek mint nyomorek zombikkent jarjak a varost. Videkre meg ennyi hir sem jut el?
2017. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
40%
Nem barátom épp, hogy rosszabbak. Pesten sok a gazdag külföldi, akikkel te nem tudsz versenyezni, vidéken meg alig vannak. Vidéken nagyon gyenge a konkurencia: néhány paraszt, gyári munkás és itt vége is.
2017. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Ha az ismerkedés miatt költözöl fel, akkor nagyot fogsz koppanni, ezt most mondom. Ha más miatt, csak mellékesként megkérdezted most az ismerkedős oldalát a dolognak, akkor nem érhet csalódás.
2017. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
54%

Több a nő, de sokkal több(rétű) a konkurencia is.

Singlik nagy többségben olyanok, akik vagy nem akarnak kapcsolatot, vagy nem kellenek senkinek, utóbbi ritkább talán.


Ha a saját ismeretségi körödből nem tudtál barátnőt szerezni, akkor itt sokkal nehezebb dolgod lesz, de majd rájössz.

2017. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
25%
Nehezebb. A pesten élő nők elszállnak maguktól egy idő után, és nagyon sokan próbálkoznak náluk. Ismerkedési hely van sok, de ott villantanod kell megfelelő autót, vállalkozást, lakást.
2017. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem, sőt, nehezebb. Több a külföldi, a pesti lányok jobban fenn hordják az orrukat, és úgy általában a pestiek lenézik a vidékieket.
2017. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Itt vidéken fizikailag kevés a nő. Ertitek? Magyarul korban hozzám illő alig.

Több haverom is van aki Pesten el 1-2 éve. Már egyik sem szingli, pedig tőlem (már nem azért) de rosszabbul néznek ki.

Az ismerkedés miatt is koltozok Pestre, meg mert a pörgés kellene nem ez a pangó víz ami itt van.

Leírtam:. Az ismeretségi körömben mindenki kapcsolatban. Ha össze is ülünk , mindenki párban van, nincs lehetőség ismerkedni.

Ez, hogy csak az szingli akiben nem stimmel valami...hat.. nem hiszem. Én nem tartom magam egy defektes srácnak, még is így alakult. A nők között is biztosan van akinél szimplán csak nincs meg a plusz akikkel randizik és ennyi.

2017. nov. 26. 11:45
 9/42 anonim ***** válasza:
12%
Fizikailag kevés a nő? Miért, valami bányavárosban élsz? Én még nem jártam olyan városban, ahol fizikailag kevés lett volna a nő, pedig már megfordultam pár helyen. Ilyen hozzáállással mindenesetre Pesten se lesz szerencséd.
2017. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Mondjuk az érdekes, hogy egyetem (nappali) berkein belül a legkukább falusi szűz fiúka is talál magának vagány, pesti vagy agglomerációbeli barátnőt. Csak nézek a lányom évfolyamtársai között. Ott vidéken nem találnának ilyen kaliberűt. (De hogy pesti melóhelyen pl. mi a helyzet, azt nem tudom.)
2017. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!