Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten könnyebb ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten könnyebb ismerkedni? Több a szingli?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hónapban Budapestre koltozom. Vidéki srác vagyok. Itt az ismerkedés elég korlátozott, kevés nő van, és őket is 5-6 an minimum korberajongják minden este. A haveri körömben mindenki kapcsolatban.

Netes társkeresőkön kevés sikerrel jártam. Itt már fura nekem ez a nagyfokú érdektelenség. Egy jót flörtölni sem lehet.. míg mikor Pesten vagy nagyvárosban járok valahogy annyira másnak tűnik az egész.

Szóval mit gondoltok aki pl szintén vidékről költözött Pestre. Jobbak az ismerkedési esélyek?

Nyilván tudom, több a gazdag, meg külföldi is, ezáltal a versenytárs, de a nők is többen vannak.



2017. nov. 26. 10:15
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

A kérdező nyilvánvalóan kompenzálni akar valamit a sok pénzzel...:D

Ismerkedés miatt a fővárosba költözni, na ilyet se hallottam még. A világ megérett a pusztulásra :)

2017. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Mint írtam többször is nem elsődleges szempont az ismerkedés. De nyilván az is közrejátszik, hiszen itt a nincsből, nehezebb bármit is építeni.

Elsődleges szempont az nyilván az anyagiak, másodlagos az hogy tele van élettel, fiatalokkal, programokkal, sok a lehetőség...és harmadlagos az ismerkedés hogy a nagyszámok törvénye hátha szerencsét hoz.

Itt sincs senkim...semmi nem köt a városhoz, se haverok, se ismerősök, se rokonok.

Még egy spanom sincs akit felcsapjak, hogy gyere igyunk egy sört...

2017. dec. 7. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!