Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten könnyebb ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten könnyebb ismerkedni? Több a szingli?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hónapban Budapestre koltozom. Vidéki srác vagyok. Itt az ismerkedés elég korlátozott, kevés nő van, és őket is 5-6 an minimum korberajongják minden este. A haveri körömben mindenki kapcsolatban.

Netes társkeresőkön kevés sikerrel jártam. Itt már fura nekem ez a nagyfokú érdektelenség. Egy jót flörtölni sem lehet.. míg mikor Pesten vagy nagyvárosban járok valahogy annyira másnak tűnik az egész.

Szóval mit gondoltok aki pl szintén vidékről költözött Pestre. Jobbak az ismerkedési esélyek?

Nyilván tudom, több a gazdag, meg külföldi is, ezáltal a versenytárs, de a nők is többen vannak.



2017. nov. 26. 10:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Hozzáteszem, nem azért írtam, mintha Kérdezőt kuka falusi fiúkának gondolnám, ez csak egy példa volt.
2017. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Gyere akkor az Alföldre! Kimegyek a városba, semmi max 17eves gimis fruskák. Kávézók üresek, pubok tele csavoval..érted miért írtam h fizikailag nincs. Gondolom külföld v nagyvárosban van mindenki.
2017. nov. 26. 12:31
 13/42 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek!

Ha egy ideig Pesten fogsz lakni, dolgozni, akkor esetleg ezzel párhuzamosan elkezdhetnél társkeresőzni. Vannak normális oldalak, pl. a Randivonalon is több fiatal ismerősöm találta meg a párját. Azért is jó, mert ha Pesten laksz majd, akkor nem kell 50-100-150 kilométereket utaznod egy randiért. Pesten annyi jó hely van, ahol csak akár meló után is összeszaladhattok egy kávéra, sétára. Szóval lehet, hogy érdemes lenne egy társkeresőzéssel "megtámogatni" a dolgot.

2017. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

Az Alföld Magyarországnak majdnem kétharmada, szóval ez így elég tág fogalom. Az Alföldön helyezkedik el többek közt Szeged, Debrecen, Nyíregyháza...nem hinném, hogy fizikailag nem lennének nők az Alföldön, de te élsz ott, biztos jobban tudod :)

Meg fogod bánni Pestet szerintem, és közel sem olyan biztos, hogy minden olyan fenékig tejfel lesz az ismerkedés előtt, amilyen szépen te azt elképzeled.

2017. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
# 14 Miért bánná meg Pestet? Ha pörgés kell neki, akkor itt lehet benne része. Meg amúgy is, mi baja lehet, max nem talál magának senkit, de mivel otthon se talált magának párt, így nem sok vesztenivalója van. De am csak az ismerkedés miatt költözni szerintem nagy marhaság, ha amúgy az egyéb dolgai meg rendben vannak ott. De gondolom nem csak emiatt költözne.
2017. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
#15 pont emiatt, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak az ismerkedés miatt költözne. Legalábbis a szavaiból semmi más ok nem derül ki. Elég nagy pofáraesés lesz neki, de hát saját kárán tanul az ember.
2017. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Kiskőrös környéke.

Szeged v Kecskemét 70 km.

Társkereső itt is megy de kevés nő van fent.

Nem csak az ismerkedés miatt...hanem mert itt nincs semmi, se fiatalok aki van az ilyen hagyjuk már magától elszállt nők. Pörgés..és végre az ha beülök valahova egyáltalán lassak korombeli nőket.

2017. nov. 26. 13:08
 18/42 anonim ***** válasza:
Kérdező te valami beteg pszichopata lehetsz, vagy nőerőszakoló sorozatgyilkos? Már bocs :D
2017. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Utsó: te mit csinálnal? Hova mennél ha a saját varosodban nem megy az ismerkedés? Ülnél és barnás a csodát? Vagy járnál el olyan bulikban ahol szinte csak férfiak vannak, és meg egy mondhatni átlag nő is fel van magasztalva?
2017. nov. 26. 13:11
 20/42 A kérdező kommentje:

Ez mégis honnan jött?

Szeretnék kapcsolatot mint mindenki, és borzasztó hogy egyszerűen semmi mert nincs kivel kb ismerkedni

2017. nov. 26. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!