Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten könnyebb ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten könnyebb ismerkedni? Több a szingli?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hónapban Budapestre koltozom. Vidéki srác vagyok. Itt az ismerkedés elég korlátozott, kevés nő van, és őket is 5-6 an minimum korberajongják minden este. A haveri körömben mindenki kapcsolatban.

Netes társkeresőkön kevés sikerrel jártam. Itt már fura nekem ez a nagyfokú érdektelenség. Egy jót flörtölni sem lehet.. míg mikor Pesten vagy nagyvárosban járok valahogy annyira másnak tűnik az egész.

Szóval mit gondoltok aki pl szintén vidékről költözött Pestre. Jobbak az ismerkedési esélyek?

Nyilván tudom, több a gazdag, meg külföldi is, ezáltal a versenytárs, de a nők is többen vannak.



2017. nov. 26. 10:15
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

köszönöm az őszinte válaszokat! belevágok!

nagyon jókat írt a 28as!

persze hogy menni fognak a társkeresők, minden ami csak lehet, és nyilván nem várom azt hogy majd bárhova beülök szingli csajok tömkelege.

csak amit le is írtam, legalább egy flört, vagy valami, és tényleg ne az, hogy na láttad ez ezzel randizott húú tuti együttvannak.

plusz a királynő effekt amitől kész vagyok, mikor adott egy viszonylag jól kinéző nő itt a városban és játsza az agyát megkaphat bárkit bármit, de belső érték nulla, és az aktuális pasi tartja el, vagy a szülők. Nyilván mindenütt van ilyen, nem várok nagy csodát, csak azt, hogy végre néhány korombelit lássak, és akár egy mondatra, hogy szia ide jársz, finom a kávé most vgayok itt először..igen, szia, nagyon jó kostold ezt meg azt...és egy mosolyt kapok...már ennyi elég... és szebbé teszi a napom, önbizalmat ad :)

2017. nov. 26. 19:10
 32/42 anonim ***** válasza:

Na mondjuk itt túl sok jókedélyű beszélgetésre ne számíts. Ha nyitottan áll hozzád valaki, akkor vidéki!!! Ezt vésd az eszedbe! :D

Rám eleinte úgy néztek, mint valami csodabogárra, amikor vadidegennel poénkodtam, mert véletlenül nekimentem, vagy rámosolyogtam a pénztárosra egy belvárosi kis abc-ben. Mindig mindenki megkérdezi, hogy én nem echte pesti vagyok ugye? :) Aki idekerül kisvárosból is gyakran játssza az eszét, pesti dáma, avagy királycsávó lett, mit neki már kis egyszerű földi halandók...

Ne ess át a ló túloldalára és ne akarj görcsösen párt keresni. Mi vidékiek tartsuk meg a vidéki jó modort itt is. :)

2017. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

persze most én sem arra számítok hogy majd ripsz ropsz 5-6 nő hullik az ölembe, csak azért mert felköltöztem pestre.

De nem is vagyok ez a mindenképp bezsélgetést provokáló.

szimplán hiányzik a szociális élet.

2017. nov. 27. 08:22
 34/42 anonim ***** válasza:

Több a szingli, de elszigeteltebbek szerintem az emberek. És jobban megy a felszínesség meg a nagyképűsködés. Örök életemben itt éltem, egy évet töltöttem vidéki nagyvárosban, felüdülés volt. Egy nap több emberrel beszélgettem random, mint itt valaha.

Pedig nem vagyok sem férfi, sem előnytelen külsejű.

2017. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

ettől jobban mint itt? azt azert nem hiszem.

bár kérdés h melyik városban voltal.

2017. nov. 29. 16:26
 36/42 anonim ***** válasza:
Kaposváron:)
2017. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

úgy hiszem egyébként hogy az ember kisugárzására hatással van h a szereti a helyet ahol él, és ez látszik rajta.

Én utálom ezt a várost már, és szó szerint lassan az eszem is elmegy, hogy kb alig (de tényleg alig) látok egyáltalán huszonéves nőket.

2017. dec. 7. 09:14
 38/42 anonim ***** válasza:
Kérdező sok pénzed lehet ha pestre akarsz költözni,gondolom saját lakást veszel vagy ha nem is de a havi 100 ezres albira simán futja..
2017. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
ha sok pénzem lenne, nem siránkoznék itt hogy nem tudok csajozni. Nyilván nem mindenkit, de a nők bizonyos rétegét igenis vonzza az anyagi jólét.
2017. dec. 7. 10:58
 40/42 anonim ***** válasza:

ma 10:58


Ezt kikérem minden nő nevében! Nőknek nem számit a pénz csak az hogy rendes legyen a pasi.

2017. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!