Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten könnyebb ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten könnyebb ismerkedni? Több a szingli?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hónapban Budapestre koltozom. Vidéki srác vagyok. Itt az ismerkedés elég korlátozott, kevés nő van, és őket is 5-6 an minimum korberajongják minden este. A haveri körömben mindenki kapcsolatban.

Netes társkeresőkön kevés sikerrel jártam. Itt már fura nekem ez a nagyfokú érdektelenség. Egy jót flörtölni sem lehet.. míg mikor Pesten vagy nagyvárosban járok valahogy annyira másnak tűnik az egész.

Szóval mit gondoltok aki pl szintén vidékről költözött Pestre. Jobbak az ismerkedési esélyek?

Nyilván tudom, több a gazdag, meg külföldi is, ezáltal a versenytárs, de a nők is többen vannak.



2017. nov. 26. 10:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
És ha Szeged olyan közel van, miért mész Pestre ismerkedni? Nem tudom, nekem furcsa ez az egész sztori, valami nagyon bűzlik benne. Kicsit mintha mentálisan nem kennél százas, de ne legyen igazam.
2017. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ne riogassátok már:( Miért bánná meg Pestet? Szerintem nem hülyegyerek egyáltalán, csak nem mozog olyan közegben. Persze lehet trollkodni, hogy igen, Szeged is, Kecskemét is, Debrecen is Alföld, de sok értelme nincs.
2017. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Na és ez honnan jött?

Szegedhez rossz emlékek kötnek, volt onnan exem stb. Sosem tetszett a város. Nem akarok oda költözni.

Kecskemét jobb egy fokkal, de Pestről kaptam most jobb állás ajánlatot.

És beleuntam az itteni ismerkedesek kudarcaba.

2017. nov. 26. 13:50
 24/42 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mit veszít? Valószínű lesz (vagy már talált) egy normális munkahelyet, ahol többet keres, mint az Alföldön. Kiszakad a szülői környezetből, maga lábára áll.

ABSZOLUT nem veszít semmit Budapesttel.

Kulturális programok közül is válogathat, vannak művészmozik pl (barátnőm lánya ott találkozott egy koreai film után a leendő párjával, adta magát a téma, és megszólították egymást).

Romkocsmák is vannak, nem feltétlen felszedni valakit, de beülni egy italra. Ha olyan lesz a társaság a melóhelyen, akkor pár egyedülálló kollegával el lehet menni péntek esténként ilyen beülős helyekre (kulturált piálásra gondoltam).

Nincs mit megbánni Pesten, baromira, utána ha akar, visszaköltözhet az Alföldre.

2017. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Komolyan, én meg az itt válaszolókat nem értem. Miért lenne pszichopata?

Keresett és talált állást, felteszem, lesz hol laknia Pesten. Komolyan, úgy csináltok ,mintha még nem hallottatok volna ilyenről.

Tudjátok, a nagy pestiek hány százaléka igazi budapesti?

2017. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Most egyedül élek már másfél éve itt, amúgy az akkori párommal 3 éve költöztünk össze ide. De az tönkrement. Voltak kapcsolataim a környékről komoylabbak is, de jó ideje semmi...társaságom semmi, beülni be lehet de fiatalok semmi...a többit meg már leírtam.
2017. nov. 26. 14:06
 27/42 anonim ***** válasza:
Csak annyi a gond, hogy ilyen undorító, szánalmas hozzáállással Pest sem fogja beváltani a hozzá fűzött reményeit.
2017. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem miért kell bántani a kérdezőt, én pontosan átérzem miről beszél.

Egy vidéki kisvárosból származom, ahol a korosztályomból (+-2 év) szinte mindenkit ismerek legalább látásból. Ha eddig nem akartam tőlük semmit, akkor hirtelen miért akarnék? Szépen lassan mindenki megtalálta a párját, idősebbek közül meg végképp és gyakorlatilag ott nyugtázható volt, hogy aki 30 feletti férfiként még egyedül élt, azzal valami nagyon nagy gondok voltak, így érdemes volt inkább messziről kerülni őket. Ilyen a kisváros.

Ezen felül mérhetetlenül idegesített, hogy nem tudom úgy kitenni a lábam, hogy ne futnék össze ismerőssel, nem tudok úgy randizni, vagy bármit csinálni, hogy ne érjen előbb haza a hírem, mint én (ezt most képletesen értem).

Munkalehetőség sem igazán volt, így én meghoztam a döntést, hogyha jön valami lehetőség, akkor lelépek, márpedig jött. Nem mondom, hogy nem hiányzik az a kis közeg, sokkal otthonosabb és utólag látom már ennek az előnyeit is, de mivel ebben éltem abszolút értem miről beszél a kérdező.

Én mondjuk úgy jöttem el, hogy párkapcsolatban éltem, ő viszont közölte, hogy a karriere oda köti, tehát ha megyek, akkor egyedül kell mennem és ez esetben elengedjük egymás kezét. Nem volt könnyű, de úgyéreztem nekem ezt kell tennem és azóta az élet többszörösen is igazolt, megérte áldozatot hozni.


Szóval kérdező, azt ne várd, hogy minden beülős helyen magányosan ücsörgő, korban hozzád illő csajok fognak hemzsegni, akik arra várnak, hogy meghódítsd őket. Ez nyilvánvalóan nem így lesz. Szerintem a pesti éjszakában sem olyan egyszerű ismerkedni, mivel mindenki a maga kis társaságával megy és ha nem éppen eltökélt szándéka, hogy ő talál magának valami pasast az éjszaka, akkor nem biztos, hogy nyitott az ismerkedésre. Azt is megjegyzem, hogy ez köszönhető annak is, hogy azért a legtöbb NORMÁLIS nő tartózkodóan áll az idegenekhez, főleg ha esetleg ittas is valamelyest.

Ellenben a társkeresőkön terület alapján szűkítve is rengeteg emberkét lehet találni. Én pl. a jelenlegi páromat Tinderen ismertem meg, ciki vagy sem. Valószínű a reggeli pisilésnél húzhattam jobbra, vagy nem is emlékszem már... Romantikus nemde? :D De nem is ez a lényeg, mert ez is egy esélyt teremt arra, hogy új embereket ismerj meg és nem kell ehhez órákat utazni, avagy nem leszel alapból kizárva a lakóhelyed miatt. Vagyis azt gondolom a személyes ismerkedés nem feltétlenül egyszerűbb itt, de párt találni könnyebb, több a lehetőség.

2017. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

27-nek: Mi az undorító és szánalmas a hozzáállásában, amit írsz?

Komolyan, én tudok szövegértően olvasni, de nekem nem ez jön le, hogy undorító és szánalmas lenne. Miből következtetsz erre? Komolyan, kötekedés nélkül kérdezem.

2017. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

28-cal értek egyet, lényegében én is hasonlót írtam, csak szűkebbre szabva.

Kérdező, vágjál bele!

Jómagam amúgy nyugat-dunántúli kisvárosban éltem, én is társkeresőztem, de tényleg leszűkítette a kört az is, hogy több tíz kilométert kellett utazni sok eseten egy randiért.

Pesten semmi utazásos szervezést nem igényel ez majd, BKV-val bárhol ott vagy, klassz helyek vannak. (Viszont tény, hogy Pestre költözés után érdemes nekiállni valami társkeresőnek is.)

2017. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!