Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nő vajon le tud adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vajon le tud adni az igényszintből, ha régóta szingli?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, jelenleg 35 éves és kb 8 éve szingli. Amúgy társasági ember, jól kommunikál, sokat jár emberek közé, mégsincs soha senkije. Mi úgy látjuk, túl magasak az igényei, keresi a herceget a fehér lovon, de közben elmegy mellette az idő.

Szerintetek hogyan mondjuk meg neki, hogy kicsit szálljon le a földre és próbáljon reálisabb igényeket támasztani egy pasi felé? A barátunk, szóval valahogy próbálnánk segíteni neki.


2023. szept. 24. 22:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg baromira nincs szüksége a segítségetekre. Ha sz@r pasit akarna, már lenne neki.

Gondolom, te vagy az a szint, ahova le kéne adnia, egész véletlenül pasi "barát" vagy🤣

(Én 41 vagyok, ugyanígy 8 éve szingli és imádom. Eszemben sincs lejjebb adni. Pont azért vagyok egyedül, mert feljebb van a léc. Az exeim 90%-a ma simán kiesne.😉)

2023. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

1-es ez erosen melle ment :D 10 eve hazas vagyok es van egy sokkal fullosabb buxam, mint ez a csaj - aki amugy anno 15 eve kikosarazott. ma mar nekem sem kellene, de evekkel kesobb visszakerult a barati tarsasagba es joban vagyunk.


a te allaspontod ertem, o viszont nem annyira elvezi a szingliseget es nem tervez szingli lenni.

2023. szept. 24. 22:47
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hagyjátok békén :D Kár lenne elrontani a helyzetét. 32szingli F
2023. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%
hagyd békén. nem az a baja h ezt még soha sehol nem hallotta. nem a te isteni sugallatod fogja megváltoztatni. törődj a saját kapcsolatoddal.
2023. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

#2! Ok.,akkor nézzük más nézőpontból.(Most eltekintek attól, hogy valószínűleg még mindig a sértettség beszél belőled, hogy anno visszautasított és most se kellenél neki.)Szokott nála kezdeményezni olyan pasi, akit ő "szint alattinak" tart?

#1

2023. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
Kérte a segítséged?
2023. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

Itt nem csak és kizárólag az igényekről szól a történet.

Millió árnyalat meg érzés van,ami benne zajlik,amikről nektek nyilván fogalmatok sincs.

Egyszerűen hagyjátok,hadd élje az életét,ahogyan akarja!...

2023. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
6%

Én azokat a nőket nem értem, akik jó nők, pénzügyileg sem szorulnak pasira, és van lakásuk is, miért nem veszik észre a náluk 10-15 évvel fiatalabb pasikat?


Akiről írsz 35 éves. Miért is nem jó neki egy 25 éves srác?

2023. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem akar egy akármilyen kapcsolatot, csak hogy legyen. Mármint egészséges emberek nem. Ha ilyennel jönne akármelyik barátom, inkább azon gondolkodnék el, hogy ideje lenne barátok terén is emelni kicsit az elvárásaimon :D
2023. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%

Miért adná lejjebb, ha neki az nem elég - és emiatt kiábrándulás, csalódás, viták és szakítás lenne? Sztem full korrekt, ahogy hozzááll.

Bájdövéj: ha a korral ő is egyre tapasztaltabb és érettebb lesz, akkor valszeg még egyre magasabbra megy csak a mérce, nem pedig lejjebb. Teljesen felesleges próbálkozni rávenni őt bármire - felnőtt nő, tudja mit akar. A vélemény meg tudod milyen...

2023. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!