Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nő vajon le tud adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vajon le tud adni az igényszintből, ha régóta szingli?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, jelenleg 35 éves és kb 8 éve szingli. Amúgy társasági ember, jól kommunikál, sokat jár emberek közé, mégsincs soha senkije. Mi úgy látjuk, túl magasak az igényei, keresi a herceget a fehér lovon, de közben elmegy mellette az idő.

Szerintetek hogyan mondjuk meg neki, hogy kicsit szálljon le a földre és próbáljon reálisabb igényeket támasztani egy pasi felé? A barátunk, szóval valahogy próbálnánk segíteni neki.


2023. szept. 24. 22:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
94%
Ha teher a panaszkodása, akkor ritkítsátok a találkozásokat vele. Ha nem annyira, akkor max. meghallgatjátok, de ez minden szerintem. Nem tudom, mit kell érteni jelen esetben herceget a fehér lovon vagy reális igények alatt, ha van kedved, részletezhetnéd, bár talán nem is számít. Akármire is vágyik, nem lenne boldog, ha ahelyett csak azt kapná, ami reálisnak számít, bármit is takar ez. Szenvedne a házasságban, szenvedve nevelné a gyereket. A gyereknevelés eleve krva kemény tud lenni még akkor is, ha anya boldog, és élete szerelmétől van a kicsi. Ettől még fájhat, hogy nem jön össze a férj + gyerek kombó, ha amúgy szeretne, de jobban fájna, ha csak a "leadós verzió" jönne össze. Szóval így is, úgy is szar, ezért gondolom, hogy legfeljebb együttérzően meghallgatni tudjátok segítség gyanánt, ha ez nem megy, akkor inkább hagyjátok.
2023. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

pl meg van hatarozva, hogy minimum mennyit keressen, minimum milyen magas legyen, stb

ezen felul csak ilyen "elerhetetlen" pasikrol tud beszelni, cegvezetok, multimilliomosok, egy "normal" hetkoznapi ferfit, aki pl berbol es fizetesbol el es nem Mallorcara jar nyaralni kb eszre sem veszi


(es itt ternek vissza utoljara a sertodos temahoz: amikor en talalkoztam vele, en is egy "normal" srac voltam, illetve ezt gondolta rolam. Azota cegvezeto lettem es ha milliardos nem is, de az en hajomon napozik sokszor, szoval hidd el, nincs bennem sertettseg az iranyaba. mar akkor sem volt.)

2023. szept. 25. 12:06
 33/45 anonim ***** válasza:
79%
Értem. Nekem ebből úgy tűnik, hogy nem annyira fontos számára mégsem a családalapítás, mint amennyire panaszkodik. Egy alkalommal esetleg ezt lehetne jelezni felé finoman, hogy ha tényleg ennyire fáj neki, hogy nem jön össze, akkor most már talán egy picit elgondolkodhatna a célcsoporton. De szerintem ez minden. 35 éves, 8 éve így van, nem hiszem, hogy változ(tat)ni fog. Esetleg újabb 8 év múlva, amikor rájön, hogy vagy most, vagy soha... Mondjuk akkor meg kétségbeesettségében lehet, hogy már minden mindegy lesz neki, nyilván ez sem lesz jó, és nektek sem lesz kellemes végignézni. De még ha a barátotok is, akaratán kívül senkit nem lehet "megmenteni".
2023. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
69%

#30! Történetesen ebben is tudok segíteni. De, gyereket mindig is akartam. Lesz is, egy donortól. Mert az évek során azt el tudtam fogadni, hogy nem olyantól lesz, akitől akarnék, de azt nem, hogy együtt is neveljem és együtt is legyek valakivel, akivel nem akarok. Ha társként se tud valakit elképzelni, akkor gyereket nevelni végképp nem akarna vele.

Szóval ne akarj az ő fejével gondolkodni, mert nem fog menni. Minden nő más és máshogy gondolkodik, máshogy is dönt.

De nem fogyatékos, nem kell úgy kezelni! Szerinted ő nem tudja, hogy bizonyos kor fölött nem lehet szülni? De, tudja, nem hülye. Majd ő eldönti, hogyha lemond a gyerekről, az mikor lesz/ha nem mond le, vállal-e egyedül/ vagy még az is lehet, hogy "lejjebb adja" és összeáll egy "szinten alulival". Itt is több opció van, hogy hozzá is megy és vele is vállal gyereket, vagy csak arra az éjszakára, amíg összehozza a gyereket, a pasi tudni se fog róla, vagy együtt vállalnak, de ha összejött, dobja és a pasiból "vasárnapi apuka lesz". Nem soroltam fel minden opciót, de van még. Ami biztos, hogy ő is tudja hímivarsejt nélkül nem lesz gyereke, szóval ő fog dönteni erről úgy, ahogy ő akar és akkor, amikor ő akar. Nektek ehhez semmi közötök.

Ha a nyavalygása szól, meg lehet neki mondani, hogy nektek ez sok, nem akarjátok mindig ezt hallgatni, mert nem tudtok ebben segíteni.

#29

2023. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%
Végigolvastam. Szerintem is a sérült egódat nyögöd a mai napig kérdező csak ezt magadnak sem bírod vagy akarod beismerni.
2023. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

35 kepzeld, elotte meg utana is kaptam egy csomo kosarat. volt, hogy nem az elso hanem a 2. sot(!) a harmadik randin.

evekig jartam pszichiaterhez ezmiatt, sot mai napig csak gyogyszerrel tudok elaludni, annyira melyen erintett.

(jezus...)

2023. szept. 25. 13:40
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodik? Nem lehet, hogy ti kérdezitek? Engem folyamatosan kérdeznek, mert azt akarják hallani, hogy jajj igen, épp beszélgetek valakivel, aki szimpatikus, aztán ha mondom, hogy hát nem, megint mikbe futottam bele, akkor unott fejet vágnak és nem akarják hallani. Képmutatás a köbön, "csak pozitív emberek jöjjenek ide", de belekérdeznek olyan dolgokba, amik szrok, és azt akarják, hogy csak jót mondjak:D Jajj ezek kb az agyamra mennek, nem is érdekli, de belekérdez, hogy van-e valaki, a legutóbbi miért nem volt jó, és tudom, hogy miután elmondom, azt gondolják panaszkodom, mikor nem is én hoztam fel..


Ő magától mondja nektek? Talán ha leszállnátok a szerelmi életéről, akkor nem panaszkodna. Ha meg néha felsóhajt, hogy "de szeretnék én is családot, kár, hogy nem jön össze, nem találok normális pasit" az nem panaszkodás, normális ember meghallgatja a másikat akkor is, ha annak valami nyomja a szívét, nem csak a pozitívat engedi az életébe;)


Szerintem amúgy nem vagy belé titkon szerelmes, meg semmi, csak sérti az egód, hogy pattintott, azt is csak minimálisan sajnálod, nem is azt, hogy nem tudtad megdudgni, hanem hogy egy ilyen csaj pattintott le, akiről ilyen rossz véleménnyel vagy. Én elhiszem, hogy neked már nem kéne a csaj, de annakidején kellett volna, ha nem is voltál szerelmes, most meg zavar, hogy egy selejtesnek nem kellettél, és talán az is zavar, hogy úgy érzed most is kikosarazna, pedig neked már eszed ágában sincs dugni se vele.


Mindenkinél meg vannak amúgy ezek határozva, utcaseprő senkinek nem kell, börtönviselt, csak érettségizett, ilyen olyan függő, napi több órát videójátékozó, derékig érő hajú, a nőknél kb 172+os pasik rúgnak csak labdába, normálisan öltözködni képes férfiak, ápoltság, meg mittudomén.. semmi szélsőség ne legyen.


Nálam is borzalmas sok kritérium van, pl ha hetente részegen bulizik 35 körül, az nagyon ciki, ha nincsenek baráti kapcsolatai és gyenge szociálisan, az is, ha nem tűr meg "főnököt", az is, meg ugye a trágárok, a nem teljesen potens férfiak, meg ezer másik kiesik. Napi 1 sör is függőség, itt kiesik a férfiak fele.

2023. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

> Szerintem amúgy nem vagy belé titkon szerelmes, meg semmi, csak sérti az egód, hogy pattintott, azt is csak minimálisan sajnálod, nem is azt, hogy nem tudtad megdudgni, hanem hogy egy ilyen csaj pattintott le, akiről ilyen rossz véleménnyel vagy. Én elhiszem, hogy neked már nem kéne a csaj, de annakidején kellett volna, ha nem is voltál szerelmes, most meg zavar, hogy egy selejtesnek nem kellettél, és talán az is zavar, hogy úgy érzed most is kikosarazna, pedig neked már eszed ágában sincs dugni se vele.


Ne haragudj, de ennyi feltetelezest 2-3 mondatban ritkan hallani.

de tudod mit? jatszunk el a gondolattal, mert most ugyis raerek.


tegyuk fel, hogy igazad van es serti az egomat, hogy anno nem hagyta magat.

most 15 evvel kesobb elorebb vagyok fenyevekkel az eletemben. van egy klasszisokkal jobb csajom, van csaladom, van 3 gyonyoru egeszseges gyerekem, akikkel raadasul o is szokott jatszani es szereti is oket, ugymond "irigyli" a szo JO ERTELMEBEN a csaladunkat.

szerinted megis miert kellene barmilyen negativ erzest is taroljak magamban iranta? nem kaptam az eletemtol eleget ahhoz, hogy az eltorpuljon mellette? ha mindenkeppen elegtetelt szeretnek venni rajta, szerintem ezek a tenyek onmagukban is elegendoek lennenek.

ettol fuggetlenul nem tartom selejtnek, miert tartanam? joban vagyunk, a barati tarsasagunk tagja, ennyi.

sot, tudod mit? lehet, hogy kicsit jobban rafekszek a temara, meg meg is tudtam volna fektetni, de ennyire nem izgatott a tema.


szoval ezt valahogy gondold at, az eleted melyik reszet probalod ramvetiteni.

2023. szept. 25. 14:42
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tapasztalom mint 37-es. A jó franc sem akar erről beszélni de basztatnak, vallatnak, kérdeznek állandóan. Mintha ugyanúgy nem bírnák elviselni ha egy nő elvan magában és nem eszi a kefét, mint a kérdező.
2023. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

39: azt hittem egy anonim kerdezos oldalnak pont az a lenyege, hogy lehetsz oszinte es nem kell szinezned a valosagot :D

de aztan josz te meg a tobbi kis troll, akik kitalaljak, mi van a fejemben.


nem, nem szoktuk kerdezni, van eleg dolgunk/gondunk enelkul is, amikor eljon hozzank, magatol kezdi meselni, hogy megint pattintotta valami highplayer es hogy mar elege van.

ezert szuletett meg a kerdes, de ti csak rugozzatok azon, hogy en nem tudtam tultenni magam rajta XD

2023. szept. 25. 14:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!