Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nő vajon le tud adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vajon le tud adni az igényszintből, ha régóta szingli?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, jelenleg 35 éves és kb 8 éve szingli. Amúgy társasági ember, jól kommunikál, sokat jár emberek közé, mégsincs soha senkije. Mi úgy látjuk, túl magasak az igényei, keresi a herceget a fehér lovon, de közben elmegy mellette az idő.

Szerintetek hogyan mondjuk meg neki, hogy kicsit szálljon le a földre és próbáljon reálisabb igényeket támasztani egy pasi felé? A barátunk, szóval valahogy próbálnánk segíteni neki.


2023. szept. 24. 22:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor kedveled vagy nem? Én odáig olvastam a válaszaid, hogy csak problémázik és kiraknád a baráti társaságból is(gondolom bántott, hogy tanácsoltuk, hogy ő ejtsen téged:D) Süt a lenézés felé a kérdésedből, meg a róla szóló információkból, te nem kedveled őt.


Az meg, hogy: "sot, tudod mit? lehet, hogy kicsit jobban rafekszek a temara, meg meg is tudtam volna fektetni, de ennyire nem izgatott a tema."


Elárulja, hogy most is azon rágódsz, hogy talán megdughattad volna, ha jobban próbálkozol:DD Ez hol merült fel? Lepattintott, mikor megpróbáltad, itt ki is merül a sztori, utólag már csak te rugózol rajta, hogy megdughattad volna, ha máshogy próbálkozol nála:)


Az én helyzetemben ilyen pont nincs, minden "barátot" leépítettem, aki lekezelő volt vagy valaha is meg akart dugni(ez amúgy szerintem nem barátság, az ilyeneket kapásból leépítem).


Értjük, hogy irigyli az életed, ha a kapcsolatotok is jó, akkor nyilván van mit és ez normális. Én nem ismerek olyan kapcsolatot, aminél a nő helyében lennék, de az én ismerőseim nagyrésze szingli, szóval ez annyira nem releváns, hiszek benne, hogy van jó kapcsolat és majd nekem is lesz egyszer.


Hívjátok kevesebbszer, és ha pasikról akar beszélni, tereljétek el a témát. Ez általános emberi dolog, hogy nem tudsz ilyet kezelni? Nyíltan meg is lehet mondani, hogy nem tudtok vele együtt érezni, mert nem ilyen élethelyzetben vagytok és furcsa visszagondolni a párkeresősdire, de szívesen meghallgatjátok mit mesél a munkájáról pl.


Így le lehet állítani. Vannak nyafogók is, de azért a többséget kérdezgetik, hogy áll a pasikkal, mert jót akarnak hallani és noszogatni, hogy húzzon bele. Mint amiről a te kérdésed is szól, te is egyike vagy ezeknek, noszogatnád, tanácsokkal, bárki mellé lebsznád, csak legyen párban, mert benne van a korban.. te jóember, puszta kedvességből:)

2023. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az "elmegy mellette az időt" úgy mondjátok, mintha még mindig a múlt században élnénk és minden nő életcélja a házasság gyerekkel lenne. Hát nincs így, sokan már nem ennek a célnak élnek úgyhogy az idő csak úgy megy nekik mint bárki másnak. Valamint úgy mondjátok, mintha a kapcsolatok amúgy az éppen perpillanat kapcsolatban élőknek élethosszig szólnának ahogyan régen, hát ez sem érvényes már, az emberek folyamatosan szakítanak és egészen öregkorukig pörög a párkapcsolati piac, nem megy el az idő senki mellett itt sem.
2023. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező! Vedd már észre, azért írja mindenki, hogy csak sérti az egodat, mert feltettél egy álkérdést, hogy lehet neki segíteni, meg meg szeretnéd érteni. Leírtuk páran, akik hasonló helyzetben vagyunk, mint az említett nő, tehát valószínűleg több sejtésünk van arról, hogy lehet neki "segíteni", mint neked, aki teljesen más élethelyzetben vagy. Erre minket trollnak nevezel és 10-ből 9x nem válaszolsz ezekre a kommentekre. Ellenben azonnal reagálsz, ha a saját egod kerül szóba 🤣 Miért érzed úgy, hogy mindenképp védekezned kell és miért hagyod figyelmen, ha a kérdéshez kapcsolódó válasz érkezik?🤔

#34

2023. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, minek magyarázod oldalról oldalra a bizonyítványod. Már 30x leírtad, hogy nincs sértve az egód. Nem elég egyszer? Engedd már el.


A kérdéssel kapcsolatban:

Egyszer ezt írod: "A barátunk, szóval valahogy próbálnánk segíteni neki."

Aztán kicsit később kibontakozik:

"o az utolso szingli is rohadtul unjuk mar a nyafogasat hallgatni."

Mekkora hatalmas barátok. :D


Jajj mennyit aggódhatsz, rágódhatsz, hogy hogy segíthetnél neki....


Ha ennyire unjátok őt, nyissátok ki a szátokat, és nem leszóló hangnemben, de tárgyilagosan az a 10 (?) ember a társaságban mondja el neki, hogy ez zavarja őt, és hogy mit gondol - azt látja, túl magasan vannak az igényei, gondolja át.


Mi mást lehetne tenni?? De hogy itt 5 oldalon keresztül ecseteled az egód kérdését... ehhh.

2023. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

elengedtem, koszi a semmit sracok

megyek kenegetem az egomat

2023. szept. 26. 05:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!