Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nő vajon le tud adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vajon le tud adni az igényszintből, ha régóta szingli?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, jelenleg 35 éves és kb 8 éve szingli. Amúgy társasági ember, jól kommunikál, sokat jár emberek közé, mégsincs soha senkije. Mi úgy látjuk, túl magasak az igényei, keresi a herceget a fehér lovon, de közben elmegy mellette az idő.

Szerintetek hogyan mondjuk meg neki, hogy kicsit szálljon le a földre és próbáljon reálisabb igényeket támasztani egy pasi felé? A barátunk, szóval valahogy próbálnánk segíteni neki.


2023. szept. 24. 22:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
91%

Válaszolnál, kérlek? Szoktak nála kezdeményezni férfiak, akiket ő visszautasít?

#5

2023. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
97%
Ha bárki bármiért állandóan panaszkodik azt leépíti a baráti társaság, ez nem újdonság. Csak sajnos ez nem hihető a kérdező sztorijából, itt inkább az egykori sértettség dominál amiért vissza lett utasítva anno és most jól meg kéne alázni a csajt! ;)
2023. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha állandóan nyafog, akkor magával a nyafogással foglalkozzatok, ne azzal, hogy neki milyen a magánélete. Arra a problémára koncentráljatok és azt beszéljétek meg vele.
2023. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező 10 éve házas vagy

Anno elutasított

Nem vagy igazán jobban vele ez látszik



Mégis mi a fenének írsz ki róla kérdést az Internetre? Miért foglakozol vele hogy neki magasak e az igényei vagy sem ?


Hagyd szépen békén! Ha a “herceget” várja hát tegye azt. Ő élete

2023. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

21 amennyire tudom nem nagyon szoktak nala kezdemenyezni, inkabb o probal "nyomulni" azokra, akiket "erdemesnek tart", de azok meg nem foglalkoznak vele


24: bla bla, uncsi mar ez a sertettseg duma :D valami ujat plz.

2023. szept. 25. 10:23
 26/45 A kérdező kommentje:

22> nem gondolod, hogy ha az allitolagos sertettsegem dominalna

a) szoba sem allnek vele

b) minden nap jol korberohognem

c) nem szannek ra idot, hogy foglalkozzak a gondjaval?


d) te/ti tenyleg azt gondoljatok, hogy egy felnott, meglett ferfi nem tudja feldolgozni 15 ev alatt, hogy egy kozepkategorias csaj anno egy reszeg buliban nem hagyta, hogy megcsokolja? Mert ha igen, akkor a baj nem kicsi.

2023. szept. 25. 10:43
 27/45 anonim ***** válasza:
95%

#25! Tehát nem csak a jó pasik nem foglalkoznak vele, hanem a szarok se. Az lenne a nagy baráti jó tanács, hogy ezentúl nyomi pasikra nyomuljon, hogy inkább ők utasítsák vissza? Hatalmas ötlet!🤣

Nem, azt gondoljuk, hogy egy meglett felnőtt férfi fel tudja dolgozni, TE nem tudod.

#21

2023. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

27 nem vagyok naprakesz a pasijait illetoen. amikor velunk van egy tarsasagban, akkor altalaban o megy oda pasikhoz, ennyit latok.


ha majd tul tudsz lepni azon a tevkepzeten, hogy engem barmilyen szinten is sert vagy bant, hogy anno nem hagyta magat lesmarolni, akkor esetleg nyugodtan irj majd normalis valaszokat is, addig szerintem engedjuk el ezt a temat.


de tudod mit? van egy baratnoje is, annal nem probalkoztam, SOT(!), ott a csaj akart tolem valamit es en nem hagytam. na o is ebben a cipoben jar. neki milyen jotanacsod lenne?

2023. szept. 25. 11:33
 29/45 anonim ***** válasza:
96%

#28! Ugyanaz, mint a másiknál. Hagyd békén őket, mert egyik se kért segítséget tőled.

Nekem is volt olyan pasi, akiért le tudnék mondani a szingliségről. Az utóbbi 10 évben egy. Ha valaki előállna azzal, hogy inkább mondj le ezért, ez se annyira visszataszító, hát, körberöhögném.🤣

Ha jól értem, az említett nő azért szokott panaszkodni, mert nincs egy valamire való pasi se. Nos, ha azért kezd el sírni, hogy nincs egy ocsmány pasi se, pedig olyat szeretne, és te pont tudsz egyet, na, AKKOR segíts neki. Ugyanez vonatkozik a másik lányra is. Az nem segítség, hogy nem létező problémára találsz megoldást. Most az lenne neki segítség, ha össze tudnád hozni azzal, akire épp nyomul, mivel ez nem megy, hagyd békén.

#27

2023. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

29: nem akarom en ot senkivel osszehozni, csak probalok a fejevel gondolkodni.

ertem en, hoyg te nagyon elvagy a szingli eletedben, gondolom gyereket sem akarsz meg csaladot, de ok viszont szeretnenek, es ahogy telnek az evek, egyre ketsegbeesettebbeknek tunnek


es nem, nem az a tervem, hogy odamegyek es fejmosast tartok nekik, hogy figyelj, ott van jozsi, kicsit sorhasu, kicsit budos a szaja, kopaszodik is, de nagyon jo apuka lenne meg sose csalna meg, valaszd ot.


inkabb csak probalom megerteni a gondolataikat. mar ha azt szabad...

2023. szept. 25. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!