Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nő vajon le tud adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vajon le tud adni az igényszintből, ha régóta szingli?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, jelenleg 35 éves és kb 8 éve szingli. Amúgy társasági ember, jól kommunikál, sokat jár emberek közé, mégsincs soha senkije. Mi úgy látjuk, túl magasak az igényei, keresi a herceget a fehér lovon, de közben elmegy mellette az idő.

Szerintetek hogyan mondjuk meg neki, hogy kicsit szálljon le a földre és próbáljon reálisabb igényeket támasztani egy pasi felé? A barátunk, szóval valahogy próbálnánk segíteni neki.


2023. szept. 24. 22:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
90%

"Akiről írsz 35 éves. Miért is nem jó neki egy 25 éves srác?"


Mert nem egy herevere himbo kell neki, hanem társ.

2023. szept. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
17%

11.-re.


Érdekes...itt a Gyakorin olvasom mindig, hogy már egyetem alatt lehet százezreket keresni, meg azt, hogy alap egy mai férfinek a kocsi és a lakás meg az 500+ fizu még 30 éves kora előtt. Meg azt is, hogy egy 35+ -os férfi már öreg. Öreg pasi meg minek kéne egy fiatal, 35 éves nőnek?


Akkor...itt...hazudnak a népek??? :(

2023. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
83%

Én hasonló vagyok, 4 évvel alatta, 10 éve egyedül.


Pont most ejtettem egy “barátot” hasonló szövegért, mintha először láttam volna valójában, idegesített és meglepett, undort és lenézédt váltott ki, hogy ilyen érzései, gondolatai vannak neki is(ő csak kifejtette, hogy 37 éves létére 19 évest szeretne, nem csak szexre, de feleségnek is, mert a korabeliek idősek és szeretné ha ott zsizsegne mellette egy életteli teli cserfes fiatal lányka és szerinte mindenki, aki nem, az hazudik..) hát a gyomrom kifordult, és nem bírtam elhinni, dehát muszáj volt.


Jó lenne, ha őszinte lennél vele, hogy le tudjon építeni;)


Még van kb 6-7 éve gyerekvállalásra meg hercegre, selejt a végén is fog jutni neki.


Én is sajnálom, hogy ez van velem, de nem fogom naponta megerőszakoltatni magam valakivel, nem fogom magamra kényszeríteni olyan társaságát sem meg megjátszani magam minden nap, akit nem kedvelek. Brrr, ilyenre csak valami gerinctelen, lelketlen alak képes, vagy súlyos személyiségproblémás. Nem olyan rossz egyedül. Jobb lenne párban valakivel, akit szeretek, de ezerszer inkább egyedül, mint rossz kapcsolatban.

2023. szept. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj kérdező, szerintem se foglalkozz a dologgal. Ha nem kérte a barátai segítségét e téren akkor nincs közötök hozzá.

Ő így él, kész. Mindenki maga dönti el mit akar, illetve nyilván a lehetőségei is eléggé meghatározóak.

2023. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Na akkor meg egyszer:

sertodottseg? tizen X eve egy buliban jo nonek tartottam, aztan amikor meglattam vilagosban is, annyira mar nem. nem tudom, ezert miert kellene megsertodnom? vagy ha valakinek nem jovok be kotelezo automatikusan megsertodnom? nem magatokbol kellene kiindulni.


es mivel allandoan azon nyafog, hogy nincs normalis pasi (de van), pedig o mar gyereket szeretne meg csaladot alapitani, ezert is szuletett meg ez a kerdes.

de ti csak szajkozzatok, hogy biztos titkon szerelmes vagyok bele vagy meg vagyok sertodve, mert a kis egom nem felejtette el, hogy 15 eve egy reszeg buliban nemet mondott XD


egyebkent meg igen, az o elete, ott rontja el, ahol tudja.

2023. szept. 25. 06:56
 16/45 A kérdező kommentje:
8as az a faramuci helyzet van, hogy jo lenne neki mar a 25 eves is, csak a 25 eveseknek nem kell mar o, mert bar itt a GYKn gyakori tevhit, hogy a 25 eves pasik egnek a vagytol, hogy egy toluk min 10 evvel idosebb nojuk legyen, nem kell mar nekik, masreszt a 25 evesek nem esnek bele abba az igenyszintbe, amit felallitott.
2023. szept. 25. 07:01
 17/45 anonim ***** válasza:
97%
Talán csak hagyjátok békén esetleg? Ne üssétek a nagy orrotokat abba ami nem a ti dolgotok?
2023. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

17 es mindenki: kosz az ertelmes valaszt.


igazatok van, beken kell hagyni az ilyeneket, sot, ki is kell pöckölni a társaságból, mert o az utolso szingli is rohadtul unjuk mar a nyafogasat hallgatni.

2023. szept. 25. 07:14
 19/45 anonim ***** válasza:
96%
Itt azzal van a baj, hogy csaj panaszkodik mindig..egy idő után azért idegesítő ezt hallgatni, akár jogos az elvárása, akár nem. Ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni azon kívül, hogy vagy őszintén rászóltok, hogy hagyja abba vagy szép lassan leépítitek őt.
2023. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
19: koszi, az elso ember, aki vegre erti, mirol van szo.
2023. szept. 25. 07:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!