Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régóta ismerem, most szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta ismerem, most szingli lett?

Figyelt kérdés

Sok éve barátok vagyunk, mindig is bejött nekem, de komoly kapcsolatban volt 8 évig,így nem próbalkoztam, elnyomtam magamban minden. Most ennyi idő után szingli lett. Hogy adhatnám tudtára, hogy nekem bejön, mert azt hiszi csak barátként tekintek rá. Keresem, próbálok érdeklödni felőle,találkozni, de ez kevés.

Én vagyok a fiú, ő a lány


jan. 30. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most, hirtelen ne nyomulj rá. Természetesen hívd, találkozz, de még friss a traumája.
jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Még jobban tönkre fogod tenni, ha kiderül, hogy csak a lepattanóra játszottál.
jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Kifejtenéd, hogy neked ebben mi a lepattanóra játszás? Az, hogy tiszteletben tartom hogy komoly kapcsolata volt és inkább elnyomtam az érzéseimet amik kialakultak felé?
jan. 30. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Te neked egyáltalán nem kellett volna vele "barátkozni".

8 év után hiába jön össze veled úgyis csak rövid ideig működne.

De valószínű, hogy egyáltalán nem tekint rád férfiként. Úgyhogy hiába vársz még 2 évig is rá nem lesz haszna.

jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!