Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok szingli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szingli?

Figyelt kérdés
Lassan 15 éve szingli vagyok, nem tudok nővel randizni, pedig volt már pár. Tudnátok tippeket adni nekem? Szükségem lenne rá… Egyáltalán szüksége van az embereknek párkapcsolatra?

2023. szept. 29. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Valamit elkrtal, de nagyon. 15 éve nem lattal pnát? Most ha egy nő ott lenne és levenné a bugyikat már attól duplán elsülnél😃

Ha 15 évig nem sikerült ezután sem fig

2023. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a sorsot szánták neked. Nem jó ha az ember egyedül van, de szerintem jobb lesz ha előbb utóbb beletörődsz a magányba és az egyedüllétbe.
2023. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát... azt mondod voltak randijaid.

Mi volt a gond?


Az meg jó hülye kérdés, hogy kell-e párkapcsolat. Hát ezt döntsd el te, hogy neked kell-e, hadd ne mi döntsük már el helyetted:D

2023. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert elhajtasz mindenkit, válogatós vagy és finnyás.
2023. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi idős vagy, és a korodhoz mérten meg van e az adott korhoz a minimálisan elvárható egzisztenciád?


30 évesen váltam, egyből mentem tinderre, badoora, az összes társkeresőre… a kis vidéki lepukkant házammal, meg a rozsdás munkás opelemmel akivel a randiig eljutottam sem lett több…

Feljöttem Bp-re, jó albérlet, szép autó, bőven van pénzem amiből társasági életet élhetek, 2 évet végig tinder randiztam, szinte minden hétvégén más nővel voltam, aztán 2év után kerestem egy állandót.

A vicc, hogy most pont azt tervezzük, ahonnan indultam, veszünk egy felújítandó vidéki házat :D

2023. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
5, te kirakod tinderre a kocsidat meg a házadat?:O
2023. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3, hát, mindegyik egyszeruen lekoppintott engem, nem voltam valami “nagymeno”. nem is volt ra akkoriban penzem.
2023. szept. 29. 08:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6. Nem, de egy randin kiderülnek az ilyen dolgok.
2023. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fauurjrb válasza:
0%
Sztem toltadvvolna meg az első t és nem lenne tübb probléma
2023. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fauurjrb válasza:
0%
Ha nagy a baj tugyad hogy mindig vamnagyob szar
2023. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!