Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok szingli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szingli?

Figyelt kérdés
Lassan 15 éve szingli vagyok, nem tudok nővel randizni, pedig volt már pár. Tudnátok tippeket adni nekem? Szükségem lenne rá… Egyáltalán szüksége van az embereknek párkapcsolatra?

2023. szept. 29. 08:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltál legutóbb fülig szerelmes? Mi fogott meg a másikban?

A legutóbbi párkapcsolatod jól működött? Miért lehetett/nem lehetett ez így? Érdemes ezeket végigvenned magadban először szerintem.

2023. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fauurjrb válasza:
Szerintem a megoldás az ,hogy egyszerűen elkezdesz beszélni a többi lánnyal körülötted beszélni és majd beindul magától a dolog
2023. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor azóta már tele vagy pénzzel, örülj neki!
2023. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!