Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egyszerre vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egyszerre vágyok a boldog párkapcsolatra és a szingli pasizos bulis életre ?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok, de néha bele gondolok milyen jó is volt régen amikor flörtöltek, udvaroltak, izgalmas volt. Vagy hogyha nem lenne mehetnék új fiút megismerni. De közbe lehet jó lenne már család is, babázni, családá alakulni, de azt meg a párom nem akar. Szeretem de unom az életem így ahogy van. Minden ugyanaz, minden év ...

Normális ez 30hoz közel?



2023. jan. 26. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a megfelelő párral vagy. Ilyen alapokra gyereket vállalni butaság lenne.
2023. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább magadban kéne meghoznod a döntést, hogy mit akarsz, merre tovább.
2023. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs közös céljaitok, és még unatkozol. Akkor minek vagy vele?
2023. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszadóval, szerintem sem a megfelelő/hozzád passzoló emberrel vagy kapcsolatban.


Egyidős vagyok veled, nem tervezünk még gyereket, viszont a párkapcsolatomon belül boldognak és ezzel együtt szabadnak érzem magam (jövök-megyek, mindkettőnknek van énideje, barátokkal,családdal szabadidő eltöltése,stb.), de együtt is sok időt töltünk, vannak közös célok, értékrend, szeretet, tisztelet,stb.

Soha nem érzem azt, hogy másra vágynék (5+ éve vagyunk együtt).


Gondolkozz el, mikor kezdődött ez a gondolat benned, esetleg ekkor történt-e kettőtök között valamilyen "vízválasztó" beszélgetés/vita,stb., korábban történt-e már veled ilyen, mi lehet az alapja, érzed-e, hogy ez egy hosszútávú kapcsolat lehet-e kettőtök közt, vannak-e közös célok, azonos-e az értékrendetek,stb.


Mióta vagytok együtt?

2023. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Boldognak érzem magam, úgy ahogy gondolom rendben van minden, csak olyan üresnek céltalannak érzek mindent ,mi is már 5+ éve együtt
2023. jan. 26. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább utánakérdezhetnél a párodnál hogy mik a kilátások a következő évekre, mert lehet így még pár évet "elbaszni, de nem érdemes. Lehet nem is akar gyereket se. De amúgy ennyire semleges kapcsolatba én se vállalnék.
2023. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát neharagudj, de ez a tipikus nincs probléma,ezért generáljunk. Manapság már rohadtul nem így megy az ismerkedés, hogy minden szipi-szupi, jobbnál jobb pasik udvarolnak, hanem jó ha 10-ből 9 megüti a normális szintet és annak is van valami nagy defektje. Olyanokkal ismerkedek, akik 3-7 éve szinglik. Akkor szerinted milyen a felhozatal?

28/nő...

2023. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.😅
2023. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te monoamór vagy??

Menj és bulizz, flőrtölj, pasizz. Mi tart vissza? Ha régen ment, most is menni fog. :)) Éld meg önmagad!!!

2023. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!