Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy férfias huszoné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vayen kérdése:

Normális, hogy férfias huszonéves biszex férfiként arra vágyok, hogy házas/nős/nem szingli pasikkal szexeljek anonym diszkrét módon?

Figyelt kérdés

Mindig is barátnőm volt, 1-2 sráccal szexeltem passzívként de sose kapott el a vibe, viszont egy jó ideje izgat az a gondolat, hogy egy nem szingli férfit várok diszkrét/anonym módon pucsítva pl és csak bejön megdug és lelép mindenféle szó nélkül. Nem is nézzük egymást max testet, hogy azért ne legyen kellemetlen meglepetés.

Ez valami beteg fétis lenne vagy miért kapott el ez a gépszíj fejben hónapok óta?



2023. ápr. 13. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Én is ilyenekről fantázialok. Annyival megtoldva hogy maszkban (covid által inspirálva).


Akar többször is de soha nem megismerve a másikat.

2023. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván fétis, a nő megalázása, átverése izgat.
2023. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Pszichopata vagy.
2023. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2# Engem az sose izgatott, és itt se úgy érdekelne ahogy leírtad, hanem, hogy engem dugjon meg így valaki pl.
2023. ápr. 13. 20:17
 5/9 Jani Belucci ***** válasza:
67%
#2: Hát szerintem ebben a szituációban nem a nőre fog gondolni, mikor pakolják hátulról. Az az izgató neki, hogy úgymond "tilosban jár".
2023. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel biszex vagy, szerintem normális. Legalábbis nem beteges.
2023. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem a nő átbaszása lenne a lényeg, nem a nős, vagy nem szingli hapsi lenne a fétise.
2023. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jani Belucci ***** válasza:
79%
#7: Hát nem tudom. Ha mondjuk én a bűnözőkre izgulnék, tegyük fel, akkor nekem nem az lenne a lényeg, hogy drogot áruljon. Nem az izgatna fel, hogy ahh de jó áron adta el azt 10g kokaint. Az izgatna, hogy veszélyes emberrel vagyok, és feszegetem a társadalmi normákat. Nem védeni akarom a kérdezőt, de neked sincs igazad.
2023. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Etkölcsi hulladék vagy. Szegény anyád, gondolom nem ilyen gyereket akart.
2023. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!