Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valami, amit még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami, amit még soha senkinek nem mondtam el, most leírom ide. Nincs vele célom, de elmondhatjátok véleményeteket, jól tettem? Vagy hülye voltam? Okos ember inkább meghódítja valahogy a kiszemeltet, nem pedig bemutogatja szép szingli nőknek.

Figyelt kérdés

Még 4 évvel ezelőtt történt, hogy nagyon tetszett nekem egy férfi kollégám, tudtam, hogy szingli, mint én, de azt is tudtam, fényévekkel jobb hapsi, mint én nő, és semmi esélyem nála. Plátóiak voltak az érzéseim.

Aztán egy kevésbé közeli barátnőmmel szerveztünk talit, amikor elmondta, szingli lett, és nagyon keres már új partnert. Szép nőről van szó, és felajánlottam neki, bemutatom egy vonzó szingli férfinak. Annak, aki titokban nekem tetszett, a kollégámnak. Miután mutattam képet a férfiról a barátnőmnek, belement, hogy bemutassam őt neki.

Mazochista húzás volt tőlem, mert nagyon tetszett nekem a férfi... De tudtam, úgysincs nála esélyem, legyek irigy? Meg ez egyfajta "teszt" is volt részemről, hogy ha a kollégám lecsap a barátnőmre, akkor úgyse lett volna köztünk semmi, hisz ott voltam az orra előtt a munkahelyen nap mint nap.

Megtörtént, bemutattam őket egymásnak, elmentek még aznap randizni, összejöttek, tavaly megházasodtak.

Hát ennyi, még nem mondtam ezt el senkinek... Nyilván az nem titok, hogy én mutattam be őket, de azt senki se tudja, hogy iszonyúan bele voltam esve ebbe a férfiba akkoriban... Hogy milyen mazochista, de önzetlen húzás volt tőlem, hogy bemutattam őket egymásnak, és hog mennyire fájt látnom, hogy a férfi aki tetszik összejön valaki mással, még akkor is, ha a barátnőmről van szó. Nem vagyunk szoros barátságban ezzel a barátnőmmel, csak elvétve dumálunk, találkozunk.

Mára már kihűltek az érzéseim a férfi iránt, és már nem vagyunk kollégák. De továbbra is jó pasinak tartom. Kívül-belül értékes. Ott voltam az esküvőjükön.

Mostanában többet gondolok rá, mert menet közben nekem is volt egy kapcsolatom, de annak szilveszterkor vége lett. Hmm... Valaki házas, gyereket tervez ebben a korban, valaki szingli. Nekem a szinglilét jutott.


2023. ápr. 14. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jól tetted. Vagyis nem. Hülye voltál. De ezt te is tudod.
2023. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy hülye, mintahogy írtad, ott voltál az orra előtt mégsem alakult semmi, ő vele meg igen, mert tetszett neki, belészeretett. Ez ilyen, de még ne add fel, lehet belebotlasz olyan férfiba, akivel boldog leszel nagyon sokáig.
2023. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Oké hogy ott voltál az orra előtt de attól én még nem tudlak sajnálni. Akinek ennyi esze van hogy szeret szenvedni hát akkor szenvedjen is.
2023. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszett volna meg neki a másik nő, akkor lett volna vele és biztos, hogy nem vette volna el feleségül. Mindegy, hogy bemutattad, vagy sem, mert ha nem kellett volna neki, akkor nem lenne vele!
2023. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jól tetted. Nagyon önzetlen tett volt részedről.


Viszont. Legközelebb mielőtt feladod, győződj meg róla, hogy nem akar tőled semmit.

2023. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert ot vette el es nem teged, mert o volt az igazi. Hidd el, ez egyoldalu volt reszedrol, a ferfi ha akart volna, akkor is utanad maszkalt volna ha bemutatod a baratnodnek. De nem volt vonzalma iranyodba.nem veszthetsz el valamit ami sosem letezett. Attol hogy ismered a pasit, csak eddig tartott a lehetosegek hatara szamodra, tovabb nem. Nyugodj bele, nem maradtal le a jo lehetosegrol mert nem is kinalkozott neked. Csak egy random jo pasi volt, akivel tudtal beszelgetni, ennyi es nem tobb. Inkabb az zavarhat, hogy te nem talaltal megfelelo partnert a kolcsonos vonzalomhoz es most nincs senkid.
2023. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Amit hiányolok a sztoriból, hogy nem írtad, hogy tettél-e lépéseket anno a férfi irányába. Próbáltad egyáltalán kimutatni, közeledni vagy hagytad az egészet úgy ahogy volt?


Szerintem megpróbálni mindig megéri. Ha nem próbálod meg (ez mindenre igaz az életben) az tuti bukó, ha megpróbálod 50-50. Sose tudhatod kinek mi tetszik. Sose tudhatod kinek mi az esete vagy kiben mit indítasz el és vica versa.

2023. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszeljetek mar hulyesegeket! A noknek az eg vilagon nem kell csinalniuk semmit, a ferfi ha akar valakit nagyon, mindent megtesz hogy a kozelebe ferkozzon, vele legyen, bamulja stb. Itt nem ez volt.
2023. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem téged csal vele. Mi lett volna ha melletted ismeri meg..
2023. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!