Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ennek a szingli nőnek (vagyis nekem) az eszmefuttatásáról?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, 30 éves korom óta szingli. Elkezdtem egy nagyon jó képzésre járni, és ott megismertem egy férfit. Az elején csak szimpatikus volt, de aztán elkezdett tetszeni. Van párja, most készülnek az esküvőjükre, ami februárban lesz. (Nem terhes a nő, mielőtt erre következtettek a téli esküvőből, hanem csak simán nem akartak nyári esküvőt.)


Olyan csendesebb, intelligensebb pasi. Lazán elegáns stílusban öltözik, és nagyon szeret olvasni. Mindig el szokta mesélni hétről hétre a könyvélményeit, amit érdeklődve hallgatok.


Számomra ő vonzó, de ettől függetlenül objektív szemmel nézve azt mondanám, szerintem a nők körében nem lehet valami népszerű, maximum ha jobban megismerik, és akkor a belsője elbillenti a mérleget a vonzó irányba, mert külső alapján aligha akad meg bárkinek is a szeme rajta.


Ezért is lepett meg az alábbi: Egyik nap mondta, eljött a jegyese, együtt mennek haza, és szeretne minket bemutatni egymásnak. (Lehet nem tettem egyértelművé, de összebarátkoztunk, mindig egymás mellett ülünk a képzésen, így nyilvánvaló volt, hogy bemutat a nőjének, ha egyszer itt van.) És az lepett meg tehát a lényegre térve, hogy baromira szép. Meglepett, hogy ilyen szép nője van egy külsőre kevésbé előnyös pasinak.


De véletlenül se akarom leszólni amúgy ezt a férfit, hisz nekem tetszik, számomra vonzó. De azért ha valaki nem ismeri őket, elsőre azt látja, hogy szép nő átlag pasival. A nője magas, vékony, szép arcú, fényes sötétbarna haja van, világosbarna szeme. Az összes férfi aki kijött velünk együtt a teremből forgott is felé, észrevették, hogy jó nő van a láthatáron.


Azt kell mondjam, jó érzéke van a pasikhoz, mert a hozzá hasonló küllemű nők általában szívnak a nőcsábász rosszfiúkkal, ő azonban lecsapott egy értékes férfira. A pasi is jól járt a jegyesével amúgy, alapjáraton egy hozzá hasonló küllemű pasi nem ilyen gyönyörű nővel szokott együtt lenni.


Ez mind szép és jó, de ott vannak a saját érzéseim is, miszerint tetszik ez a férfi, minden héten látom, és nem lehet köztünk semmi.

Amúgy a nője rohadtul levágta, hogy tetszik nekem a hapsija. Úgy nézett rám: "Á, szóval te vagy az a nő a képzésről, akivel összehaverkodott... Látom nem vagy konkurencia. De azért húzd meg magad." Már szinte hallom otthon ahogy rólam vitáznak: "Tetszel annak a tanulótársadnak, nem tetszik hogy olyan közel kerültetek..." "Dehogy tetszem neki, csak barátok vagyunk, ne féltékenykedj..." - sztem sok pasinak nem esik le, hogy tetszik egy nőnek, ha az nem flörtöl vele. Bezzeg a nők megérzik az ilyet egy pillantásból is.


De nekem tetszik, csak nem mutatom ki. Miatta ezerszer jobban várok minden egyes órát a képzésből, és előre sajnálom amikor majd vége lesz, és többé nem lógok majd vele.


2022. nov. 5. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hiú ábránd amit kerget,és lapozzon...
2022. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szép álom amibe jó belekapaszkodni kicsit, értelmet ad a szürke hétköznapoknak de úgysem az lesz a vége amit te szeretnél.
2022. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.

Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami. Rendes, értékes pasi, jó külsejű nővel, mostanában kérhette meg a kezét, úgyhogy dúl a szerelem.

2022. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Egyaltalan nem biztos hogy olyan jo pasi. A baratnojet kene megvizsgalni hogy mennyire ertekes. Ha gazos a csaj, de szep, akkor bizony a pasi is csak felszines es a farka utan ment. Ugyanez ha evekig valogatott eselyt se adva atlag noknek, csak ennek a vonzo csajnak. Ismertem ilyen pasit, nyomta a choelot ezerrel meg minden intellektualis szir szart, kozbe egy 10 evvel fiatalabb no utan futott aki mar ketszer megcsalta. De legalabb jo melle volt.
2022. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

"nyomta a choelot ezerrel meg "


Na, az nekem pont nem az intelligencia jele, inkább erős redflag.

2022. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már szinte hallom otthon ahogy rólam vitáznak: "Tetszel annak a tanulótársadnak, nem tetszik hogy olyan közel kerültetek..." "Dehogy tetszem neki, csak barátok vagyunk, ne féltékenykedj..."


Szerintem meg a csaj nem tart téged szóra sem érdemesnek, és tuti van jobb témájuk otthon kettesben, mint a te szempillarebegtetéseid a pasi felé.

Amúgy sem értem, miben reménykedsz, ha a pasi, a barátnője, de még szerinted is jobb nő a másik? :D Hát itt teljes egyetértés van abban, hogy a pasi a lehető legjobban járt az alapfelállással.

2022. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ennek a kérdésnek mi a lényege?


Hogy a pasinak jobb nője van, mint amilyennek kinéz (szerinted)?

Nekem ez így egy incelhisztinek tűnik, bocs. Ha olyan felszínes vagy, hogy szerinted ez a legmérvadóbb, a te bajod. Nem az övék.


Vagy az a kérdés, mit tegyél a férfival?

Semmit. Jegyese (nemsoká feleséfe) van. Hagyd békén. Hajts olyanra - mint egy gerinces nő -, aki nem foglalt.

2022. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed sincs
2022. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2022. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy nézett rám: "Á, szóval te vagy az a nő a képzésről, akivel összehaverkodott... Látom nem vagy konkurencia."


Ezek nem annak a nőnek a gondolatai, hanem a te saját gondolataid.

2022. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!