Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy nem jó ötlet egyik kapcsolatból a másikba “ugrani”? Miért talán kötelező szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Főleg ha a volt kapcsolatodban már maximum csak papíron voltál, de lelkileg már hosszú ideje egyedül…


Picit felhúzott a legjobb barátnőm, mert mondta, hogy kicsit kiélhetném magam, hogy szingli legyek, nem olyan rossz az… Dehát ismerhetne már annyira, hogy én nem ilyen vagyok.

Igazából múlt héten szakítottam a volt barátommal (4,5 évig voltunk együtt) de már sajnos csak a megszokás tartott minket össze, meg talán a kényelem. És jött valaki, akivel minden más lett és szépen -nem olyan- lassan egymásba szerettünk, így döntenem kellett és döntöttem. Még nem mondtuk ki “hivatalosan” hogy együtt vagyunk, még csak a szüleim, barátaim tudják, de igazából már együtt vagyunk a párommal. Nemtudom ebben mi a rossz, főleg ha olyan valaki mint én (sosem voltam könnyen kapható vagy bulizós), és elég nehéz volt úgyis mindkettőnknek, a volt kapcsolatom miatt, nem hogy még majd húzom az időt meg “szingliskedek”. Nagyon nagyon szeretjük egymást és egyikünk sem gondolná azt, hogy ez így nem jó, vagy ebből bármi baj lehet.



2021. dec. 14. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj ezzel, hogy az előző párodat már konkrétan csaltad. Nem szeretted, csak kellett a biztonság, amíg össze nem jöttél a másikkal. Ez az, ami szánalmas.
2021. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

#1

Tévedés! Fizikailag nem kúrt félre....csak erzelmileg! Mivel a párja b*szott rá! Egy nő soha nem léo felre ok nelkul



Mindent bele kérdező!

2021. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Az előző kapcsolatot lélekben le kell zárni. Végig kell gondolni, miért ment tönkre. Mennyiben kellett volna neked másképp csinálni ezt vagy azt.

Az ilyen "hirtelen szerelmes lettem egy másikba" érzések nem mások, csak menekülések a meglevő helyzetből. Az ilyen menekülések sokszor cseberből vederbe kapcsolatot eredményeznek.

Nyilván ez nem szükségszerű, de elég nagy rá az esély.

2021. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Minden olyan döntés, ami ripsz-ropsz lett meghozva, érzelmileg zavaros lélekkel - általában potenciális probléma.
2021. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

Csak mert ilyenkor hajlamosabb az ember olyannal is kapcsolatba kezdeni akivel nem kene mert vmi alap ösztön az hogy sérülés után csak menekulunk es kapaszkodókat keresunk.


De igenis ezen tul ezert van olyan hogy egy rossz kapcsolatbol hirtelen egy teljesen jóba csöppen bele az ember.


Amiugy szerintem nem kapcsolat utan hanem magában a kapcsolatban kell rájönni dolgokra. Es annak fuggvényében lezárni.


A szakítások utáni fázis nálam nem arra valo hogy a lezárt kapcsolatomon vetyengjek. Hanem arra hogy lezárjam es megszabaduljak a nyűgtől bajoktol, amik mással nem is lesznek, mert eleve egy másik ember!

Nem hurcolom a sz.rságokat hibákat problémákat egyik kapcsolatbol a másikba. Ami le van zárva az el is van temetve.

Új élet, tiszta lap és kész.

2021. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

#2

Ja, mert az érzelmi megcsalás nem megcsalás?😂Ilyen hulladék embereket.

2021. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
*jav.:ezen túl azért van olyan is
2021. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

"Egy nő soha nem léo felre ok nelkul"


Ilyen elven a férfiak sem? Vagy hogy is van ez? Az egyik fél csinálja az bűn, ha a másik arra jó ok volt?


(Fordított nemekkel is találkoztam ilyen "remek" részrehajló érvekkel - mi a fene van a világgal?)

2021. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

6# nem a 2.vagyok de én osztom


Ha valakinek szeretethiánya van amit a párja nem nyújt és a párja okoz eleve, az nehogymár azért legyen "bűnös" mert más viszont szeretetet ad neki es elfogadja.

Azt én sem tekintem megcsalásnak.

De mindenképp lezárando az erzelmileg elhanyagolóval a kapcsolat.

2021. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

8 de a ferfiak siman felrelépnek csupan olyan miatt is mert az asszony szül vagy dolgozik es pont nincs kéznél

A nőkre ez valoban nem jellemző viszont

2021. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!