Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetünk boldogok ha tudjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk boldogok ha tudjuk az a sorsunk hogy szinglik legyunk ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Persze.
2022. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de ez senkinek sem a sorsa.
2022. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült
2022. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Single alatt mit értesz? Csak mert hivatalosan single az, akinek nincs fix, de dug/dugják megállás nélkül sokan. Szerintem az elég jó felállás. Ha pedig abszolút magányost értesz alatta, az pedig csak rajtad áll képes vagy-e elengedni és belátni, hogy pár jó dologból kimaradsz cserébe meg egy csomó rossz dologból is (megcsalás...).
2022. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Marmint te es a kepzelet beli baratnod?
2022. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Legyszi a nem tul eszesek ne ide irjkaljanak ! A tõbbieknek kõszi.

Nem pokhalozasra gondolok, mert attol hogy nem elek kapcsolatban sexelek🙄 !

De ugy erzem komoly kapcsolat hazassag nekem nem lesz az eletemben. Nehez kicsit egyutt elni azzal h kb senkivel nem sikerult!

2022. ápr. 3. 20:21
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Így van a "szingli" kifejezést sokan kerülik az "egyedülállóval" azzal aki nem szexel, és hiába próbálkozik senki nem jön össze neki.


A szingliket ami ténylegesen azt jelenti, azokat nem tudom sajnálni, számukra ez egyedi döntés.

2022. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy sors. Döntések vannak és a döntések következményei vannak.
2022. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze ha ez ilyen egyszerü lenne 🤦🏻‍♀️
2022. ápr. 3. 21:17
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Kiválasztod a megfelelő partnert és megpróbáltok együtt éldegélni először kicsiben, aztán nagyban. Ez senkinek nem kell, hogy döntése legyen, hogy szingli marad. Ha valaki egy kicsit is érdekel, azzal már lehet kezdeni valamit.
2022. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!