Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek régóta nincs komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek régóta nincs komoly párkapcsolata, miért nincs és mióta?

Figyelt kérdés

Nekem 2015 márciusa után 2021 szeptemberében lett kapcsolatom. Igaz, mindössze egy hónapig tartott...

Azóta még csak randim sem volt. Egy nálam idősebb nővel - akit egy szórakozóhelyen ismertem meg - jártam össze 3 hónapig, aztán nem akartam tovább folytatni a dolgot.

Kíváncsi vagyok, kinek miért nincs kapcsolata már régóta és miért és akar e új kapcsolatot.



2023. márc. 5. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
12 eve. Csak megszurom oket es megyek tovabb...
2023. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

elég sokszor elgondolkodom azon, hogy ez előtt, hogy volt....


Szóval úgy max 1 év kihagyással de mindig volt barátnőm/társam 2-3 évig.


Mindig elégedetlen voltam magammal a külsőmet nézve. És az is vagyok a mai napig.


Nekik vagy tetszettem, vagy elfogadtak. Szívesen megkérdezném, így utólag tőlük, hogy miért voltak velem...de az gáz.


Most már 4 éve nincs és csak az elutasítást kapom, elsősorban a külsőmet tekintve.

2023. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ha mindig volt társad - ráadásul relatív mind hosszú, több éves kapcsolat volt - akkor nem lehet nagy probléma a külsőddel. Úgy gondolom, inkább te nem vagy elégedett a külsőddel.

Ismerkedj neten, ha élőben nem megy és meglesz az eredménye!

2023. márc. 5. 17:47
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert én csak egy konkrét pasit akarok, ő meg úgy látszik, nem akart engem. Púpot a hátamra meg nem veszek 🤷🏼‍♀️
2023. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Inkább leéled egyedül az életed, mert a kiszemeltednek nem kellesz?🤔

Ez olyan gyerekes...

2023. márc. 5. 17:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne gyerekes, ha együtt élnék valakivel, mert hát, mit szól a szomszéd, miközben egyedül milliószor jobban érzem magam.

#4

2023. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Soha nem volt még igazán hosszú, komoly.

Fiatalabb koromban voltak próbálkozások, de semmi nem jött össze.

Külső miatt nem jön össze, tudom. Mivel randira sem jön el egy nő sem velem, már az elején visszautasítanak emiatt.

Társkeresőn még kedvelésem se nagyon van, szóval egyértelmű.

31/F

2023. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy attól még nem kell elzárkózni minden egyes pasitól, mert a kiszemeltednek nem kellesz...
2023. márc. 5. 18:16
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

#3


#2 vagyok, pont a net az ami ki van zárva. Na ott aztán lehetetlen. Nagy a szűrés.


De nem várom, hogy megmond mit kellene tennem.

2023. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

#9! De minek keresnék pasit, ha egyszer az az alaphelyzet, hogy egyedül szeretek élni, mással meg nem? Ez olyan, hogy spenótért se megyek ki a piacra, ha egyszer nem szeretem?

#6

2023. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!