Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek régóta nincs komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek régóta nincs komoly párkapcsolata, miért nincs és mióta?

Figyelt kérdés

Nekem 2015 márciusa után 2021 szeptemberében lett kapcsolatom. Igaz, mindössze egy hónapig tartott...

Azóta még csak randim sem volt. Egy nálam idősebb nővel - akit egy szórakozóhelyen ismertem meg - jártam össze 3 hónapig, aztán nem akartam tovább folytatni a dolgot.

Kíváncsi vagyok, kinek miért nincs kapcsolata már régóta és miért és akar e új kapcsolatot.



2023. márc. 5. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap híján 9 éve.

Egyrészt ronda vagyok és unalmas, ezek miatt nem kelendő.

Másrészt egy komoly kapcsolatot én nettó szívásnak tartok. Sok együtt töltött idő, ide-oda járkálás, programok, családnak, barátoknak, rokonoknak, ismerősöknek megfelelés, velük jópofizás, házicselédkedés, mindig a lehető legjobb formámat kellene hoznom, de nyilván az is qrva kevés, úgyhogy viselhetném el az elégedetlenkedést, szájhúzogatást, alázást, baszogatást stb. Nem sajnálom, hogy mindebből kimaradok.

Egyedül a minőségileg és mennyiségileg is kielégítő szexet, fizikai intimitást hiányolom egy olyan partnerrel, akivel kölcsönösen erősen vonzódunk egymáshoz, működik közöttünk a kémia. Álmodik a nyomor...

(31N)

2023. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40 éves férfi vagyok, sohasem volt párkapcsolatom. Van egy alapbetegségem, és nem hinném, hogy egy "ilyen" kellene a mai magyar nőknek...
2023. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
44 éves férfi vagyok. Csúnya válás után nagyon szűrök. Másfél éve nézelődöm.
2023. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1.5-2evente van komolyabb kapcsolatom az tart egy ideig. Az a baj velem, hogy nekem a kicsit kihívó nők tetszenek... El tud buvolni egy formás popsi..stb na ezekkel mindig olyan a kapcsolatom mint egy olasz szappanopera. Veszekedés, vita,dráma és az a tipikus egymásnak esős vad szex. Aztán egy idő után csak-csak megunom és dobbantok. Olyankor kb 1.5-2ev csajozgatás...stb 34vagyok, most 1.5éve élem a nyugodt boldog szingli életet. Mosr viszont megfogadtam, hogy keresek magamnak egy nyugodtabb kapcsolatot aki mellett le horgonyozhatok.
2023. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

11#

Ritkán látni - hallani nőktől ezeket a gondolatokat! Sajnálom, hogy nem volt szerencséd a szerelmi életedben!

Igen, nekem is ez a bajom a párkapcsolatokkal, hogy olyan, mint egy második munkahely... Ha rosszul teljesítesz, már meginog az egész...

Nekem is a szexualitás hiányzik csak! Igaz, olykor sikerül összeszednem nőket alkalmi kapcsolatra, de az mégsem ugyanaz, mintha stabilan van kivel hancúrozni!😅

Egyébként, nőknél nem gondolok nagy problémának, ha nem vonzóak! Rengeteg ronda pasi is van, aki örül a ronda nőnek is! Sőt! Gyakran látni olyat is, hogy jóképű pasi van együtt ronda nővel!

Sok szerencsét kívánok!

2023. márc. 6. 07:00
 16/19 A kérdező kommentje:
12# Sajnos, így elhiszem, hogy nehéz... Hátha találsz hozzád hasonlóan betegséggel küzdő nőt! Ilyen közösségekbe kell eljárni, hátha!
2023. márc. 6. 07:01
 17/19 A kérdező kommentje:
13# Csúnya válás után meg tudlak érteni! Nem akarsz csöbörből vödörbe kerülni!
2023. márc. 6. 07:02
 18/19 A kérdező kommentje:

14#

Szerencsés vagy, hogy az ilyen nőket megkapod! Ráadásul, te dobod őket!

Bizony! Te sem leszel fiatalabb! Ha családot szeretnél vagy minimum komoly társat sok - sok évre, akkor már téged is kezd szorongatni az idő!

Bár, van aki 50 felett találja meg a boldogságot!

2023. márc. 6. 07:04
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Remélem rám vonatkozni fog az előbbi utolsó mondatod.

Én 3 éve vagyok egyedül,és 2 éve szeretnék kapcsolatot. Az első 1 év arra kellett, hogy rendbe tegyem magam.


Nagyon szeretnék kapcsolatot. Ezt most mindennél jobban szeretném. Minden feltételem megvan hozzá, de sajnos még nem akadtam össze senkivel.

Az, hogy alkami nőcskéket felhozzak a lakásomra, és d@gjunk mint az állatok, az nem én vagyok.

Én az érzelmeket, a szerelmet keresem.

A helyzet az, hogy a korom az nagyon előnytelen, de nem adom föl, mert tudom, hogy alkalmas vagyok rá.

Ez van sajnos. Nagyon szomorkás vagyok emiatt.

56F.

2023. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!