Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy alakult ki a komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Hogy alakult ki a komoly párkapcsolatotok, szerelmetek?

Figyelt kérdés
Meséltek nekem arról, hogy ki volt a kezdeményező fél és hol találkoztatok és mennyi idő után kezdett ki veled az illető, illetve miket írtatok,mondtatok egymásnak vagy hol volt a fordulópont, hogy ez egy komoly kapcsolat, mennyi idő után volt meg az első csók, stb.

2022. nov. 7. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismertük meg egymást, társkereső. Én akkor még 16 voltam, ő 18. Ő írt rám.

1-2 hónapig beszélgettünk, de elég hamar megvolt a közös hang.

Végül betöltöttem a 17-et majd utána találkoztunk. Első randin megcsókolt, ami egyáltalán nem volt ellenemre. Majd nap végén meg is kérdezte, lennék-e a barátnője. Nem éreztük azt, hogy húzni kéne a dolgot. Az a 2 hónap "neten" elég tartalmas volt. Persze nyilván nem ismertük meg egymást 1000%-ban, de végig olyan érzés volt, mintha ezer éve ismernénk egymást.. leírhatatlan, de csodálatos volt. Mondhatni a kezdetektől fogva komoly a dolog, legalábbis elég hamar rájöttünk, hosszú távra szeretnénk tervezni együtt.

Azóta már 3 év elrepült és továbbra sem gondoljuk másként a dolgot. :)

2022. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén netes ismerkedés, csak kicsit idősebb korosztály (akkor 27, 29 évesek voltunk). Tudtuk, hogy mind a ketten komolyat szeretnénk és szimpatikusak vagyunk egymásnak, a nulladik randin (buliban véletlenül összefutásnál) megtörtént az első csók. Utána picit visszább vettünk ebből, az ismerkedésre koncentráltunk, minden nap találkoztunk, 1 vagy 2 hét után megtörtént az első szex is. Ő már akkor nagyon szerelmesnek érezte magát, én ebben 1 - 1,5 hónap után lettem biztos. A komolyabb lépcsőket ő kezdeményezte. (27l)
2022. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Egy ismerősnél találkoztunk, neki akkor még volt barátnője. De pár hónap múlva egyszercsak megjelent a házunknál, és engem keresett. 18 évesek voltunk. (1,5 évig tartott)


2. Az egyetem szervezett egy 10 napos kirándulást egy szigetre, ahova ő is jött. Első pillanattól megvolt a közös hullámhossz, leginkább együtt voltunk. Utolsó este kimentünk kettesben a partra, ott történt az első csók. (10 hónapig tartott)


3. Jelentkeztem egy túracsoportba, ott ismertem meg, vele is elsőre megvolt az összhang. 3 vagy 4 hónap telt el, mire "megtörtük" a barátságot, vagyis először volt csók (meg szex is) (több mint 2 évig tartott)


4. Egy közösségben ismerkedtünk meg, én először nem akartam tőle semmit, nem is tetszett, de nagyon mélyen el tudtunk beszélgetni, egész belém látott, megértett. Itt is kellett 2-3 hónap mire a barátsagból több lett. (1,5 évig tartott)


5. Alkalmi szexnek indult, de olyan szinten vonzott (es annyira tele voltam már sebekkel), hogy nagyon beleestem. Így évek alatt annyira komollyá vált, hogy gyerek is lett, meg házasság is, ami sajnos mint kiderült hatalmas hiba volt. (Összesen 7 év volt)


6. Régóta ismertem közös hobbi miatt. Közel 20 évig haverok voltunk, bár én mindig is többet éreztem iránta, egyszer volt szex is. Már évek óta nem is beszéltünk, mikor egy eset kapcsán rámirt facen. Kiderült mindketten épp válunk. 10 napig beszélgettünk, utána találkoztunk, egyből volt minden. Ez valahogy első pillanattól komoly volt, 3 hét után meg is kérte a kezem...

2022. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neten ismertem meg kutyás Facebook csoportban

Sajnos a rohadék hagyomanyörző roma hagyományok miatt úgy ekceszetek az egészet hogy 2eve meg is halt, én meg szenvedek azóta is

Életem szerelme volt

2022. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Villamoson, 2 nap utan osszejottunk, 2 honap utan a felesege voltam 😄
2022. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!