Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve ismerem a srácot. Idén 2 alkalommal már több is volt köztünk mint egy szimpla tali. Második alkalom óta sokkal kedvesebb, figyelmesebb, írogat, felhív..

Ebből lehet több is?


Persze kérdezzem őt tudom. Anno azt mondta hogy legyünk barátok. De most mégis azt érzem hogy ez komolyabbra is fordulhat. Támogatjuk egymást, vigasztaljuk a másikat, meghallgatjuk a másikat, felvidítjuk a másikat, mindig egymás mellett állunk, bíztatjuk a másikat, hiszünk egymásban.


Ismermedtem az elmúlt 2 évben pasikkal,de nem úgy alakultak a dolgok, aztán mindig visszataláltunk egymáshoz. Neki is volt 2 egy hónapos kapcsolata aztán most mégközelebb kerültünk egymáshoz, mint eddig.


Persze igen én vagyok a nő



2022. dec. 25. 21:26
 1/10 A kérdező kommentje:

Néha úgy érzem, hogy óvatosan lép felém 3 lépést, majd hátra 2

Mintha félne vagy nem lenne biztos

2022. dec. 25. 21:27
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne várj semmit
2022. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már lépett volna.
2022. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
73%
Fura helyzet, de csak talonban tartàst làtok itt.
2022. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha eddig nem történt szex, kozrejatszhat miért ilyen jó a kapcsolat, vagy barátként szuper vagy és jó lennél az ágyba is, viszont többre valószínűleg nem, mert 'FwB' a célja. Semmi más.
2022. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk
2022. dec. 25. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem akar semmi komolyat. Meg mennyire lehet már komoly egy olyan felnőtt, akinek egy hónapos kapcsolatai vannak. Biztos jó emberismerő és megfontoltan választ part :D
2022. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó hülye vagy, ha abban bízol, hogy többet akar miközben kapcsolatban is volt.

Mar bocs.

2022. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt egyszer egy olyan kapcsolatom ami ebből indult aztán körülbelül két hónapig tartott de az egész egy szenvedés volt. Ha így indul a kapcsolatotok És ez az alapja akkor ne sok jóra számíts. Ha azok az alapok hogy amúgy nem is akar téged annyira hogy veled legyen akkor sosem fog tudni megbecsülni. Az ilyen 'jaj én félek a kapcsolattol ' tipusu tingli tangli pasik meg nőjjenek fel
2022. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Elgondolkodom
2022. dec. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!