Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,6eve vagyunk egymasnak az eleteben rovidebb hosszabb megszakitasokkal.nekem most lett vege egy kapcsolatprobalkozasomnak.neki elmeletileg van baratnoje 2eve de mostanaban nem beszel a lanyrol.nem talalkoznak.nincs nala cucca..semmi.a napokban ott aludtam a fiunal.es megtortentek dolgok..es valahogy mas volt mint eddig.tobb..illetve az utobbi idoben sok kozos programunk is van.ami nem csak este a 4fal kozott tortenik.illetve ugy nez ki h 2-3honapon belul osszekoltozunk..elmeletileg barati alapon de ki tudja lehet ebbol tobb is akar?
2016. aug. 14. 09:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te úgy mennél bele ebbe a dologba, hogy közben még van barátnője? Ő mit szól ehhez?
2016. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
marmint h mibe mennek bele?kalcsolatba csak ugy ha szingli..de sztem amugy az.nem tudom.soha nem beszelunk a bnojerol..bar feltetelezem mar nincs neki..egy idoben nagyon oda volt a csajert elkepzelhetetlennek tartom h megcsalja.
2016. aug. 14. 09:10
 3/24 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal típusú kapcsolatból lehet, de ez nem az. Szimpla szerető vagy. Az első körben be fog izzítani egy másik nőt (vagy többet), amikor te leszel a barátnő, és nagyon pofára fogsz esni. Nem is tudom hogy bízhat meg egy nő ilyen férfiban.
2016. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Várj, úgy látom kavar van a fogalmakkal: barátság extrákkal = barátság időszakos összefekvésekkel. Ha te eddig nem fetrengtél vele, akkor az "sima" barátság.
2016. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
de fetrengtunk.mindig.csak volt neha fel ev kihagyas mikor nekem v neki volt valakje es akkor nem talalkoztunk.v neki nem volt es nekem volt de az en kapcsolatom nem volt olyan amit komolynak ereztem volna
2016. aug. 14. 09:18
 6/24 anonim ***** válasza:

Szoval ingyen qurva vagy es voltal

Csodas

Es osszekoltozol vele szexeltek es osszekoltoztok

Ez elettarsi kapcsolat pont

Ti mai lanyok olcsoak es ertetelenek raadasul butak vagytok mert a fiuk hasznalnak titeket

2016. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Költőnő? ***** válasza:
39%
Ő te csak szimplán a szeretője voltál, azaz talán vagy is. Olcsónak tűnsz. Ha csaj mellett megcsinálja, mi rá a garancia h melletted nem fogja? Ja tudom, téged szeret, veled más.
2016. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
minden esetre ha ossze koltozunk es szexelunk es egyutt elunk akkor eleg fura lenne ha o v en barkit is felvinnenk magunkhoz.nekem legalabbis biztos h nem esne jol.en biztos nem vinnek senkit haza
2016. aug. 14. 09:42
 9/24 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam h szeret..de 6ev alatt megismertem ahogy o is engem.en el tudnek vele kepzelni kapcsolatot csak valami miatt mindig masfele nezelodtunk.es nem veletlenul nincs senkink igy 30 felett sem
2016. aug. 14. 09:44
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt barátságnak sem tudom nevezni. Nekem is ellenkező nemű barátom van, extrák nélkül. Nincs kihagyás, mindent tudunk egymásról, napi szinten. Ezalatt nem azt értem, hogy minden percről beszámolunk, de egy párkapcsolat azért az a téma, amit egy baráttal feltétlen megbeszélnék.

Ez egy alkalmi szexkapcsolat, ennyi. Igazi párkapcsolat ebből sosem lesz.

2016. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!