Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,6eve vagyunk egymasnak az eleteben rovidebb hosszabb megszakitasokkal.nekem most lett vege egy kapcsolatprobalkozasomnak.neki elmeletileg van baratnoje 2eve de mostanaban nem beszel a lanyrol.nem talalkoznak.nincs nala cucca..semmi.a napokban ott aludtam a fiunal.es megtortentek dolgok..es valahogy mas volt mint eddig.tobb..illetve az utobbi idoben sok kozos programunk is van.ami nem csak este a 4fal kozott tortenik.illetve ugy nez ki h 2-3honapon belul osszekoltozunk..elmeletileg barati alapon de ki tudja lehet ebbol tobb is akar?
2016. aug. 14. 09:03
1 2 3
 11/24 Költőnő? ***** válasza:
Nekem volt pasi barátom, de ő nem turkált a puncimban. Vele laktunk is együtt, semmi gond nem volt. Barátság extrákkal meg épp a fenti megfontolásból nem költözünk össze. Volt olyan is, dolgoztam ott jön-megy az ember. 30 felett csöpp eszed lehetne már.
2016. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ezert is irtam h kozottunk baratsag extrakkal van.mivel koztunk van szex is.de a beszelgetes es a kommunikacio is nagyon jol mukodik.amugy hozza tartozok a dologhoz h en a lany barataimmal sem beszelek minden nap

van h honapokig nem

2016. aug. 14. 12:22
 13/24 A kérdező kommentje:
es azert nem csak a szeretojenek erzem magam mert akkor csak szex lenne semmi mas.nem koltoznenk ossze.es akkor osszejarnank csak havi 1x dugni v mikor kedvunk van es kesz.nem lennenek mas programok is
2016. aug. 14. 12:27
 14/24 anonim ***** válasza:
Ronda bena buta lehetsz ha nem jut neked igazi szerelem es igazi kapcsolat..
2016. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha ilyen jól meg bírod magyarázni, nem értem, minek a kérdés....
2016. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ugy beszelnek itt egyesek amugy mintha sose lett volna még baratsag extrakkal kapcsolatuk es h az milyen nagy bun...en amugy annyit kerdeztem es ez még most is igaz h nem tudom h ebbol mennyi az esely h igazi kapcsolat lesz?mivel eddig nem ereztem de most az tobbi honapokban kezdem ugy erezni h lehet belole igazi kapcsolat is
2016. aug. 14. 12:41
 17/24 anonim ***** válasza:

nos lesz belőle kapcsolat. az most is van... barátság extrákkal avagy szexkapcsolat. amelyik neked szimpibb.

szerény véleményem szerint, amíg nincs más, addig ép jó vagy neki, aztán pápá.


összeköltözés? és konkrétan h is volt erről szó? h egy lakásba (értsd: mindenki saját szobába), vagy egy szobába, mert nem mindegy...

a barátságról meg szerintem annyit, h ha szakítok a párommal, a barátaim az elsők akiknek elmondom.


mondjuk biztos én is a begyepesedettek közé tartozom, de én nem keverem a barátságot és a szexet. egy barátság nálam nem ér meg egy pár jó alkalmat; aki meg csak az utóbbira kell... hát azzal biztos hogy nem fogok az élet értelméről cseverészni.

2016. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nalunk volt olyan idoszak is mikor epp szex nem volt.csak atmentem beszelgettunk nevettunk hulyeskedtunk es egyutt aludtunk egy agyban.nem sok ilyen alkalom volt a 6ev alatt de azert volt.az osszekoltozes ugy lenne h tavasz elejeig felkoltozne a nagypapaja is a lakasba.es az egyik szobaban lenne o a masikba pedig mi.
2016. aug. 14. 13:13
 19/24 A kérdező kommentje:
amugy ezert is gondolom h mar nincsenek egyutt mivel ha csak magambol indulok ki h ha nekem lenne egy parom aki osszekoltozik egy lannyal es egy szobaban egy agyban alszanak akkor en tuti szakitanak a sraccal
2016. aug. 14. 13:19
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvasva az egész kérdés-válasz sort ez nem barátság szerintem. Haver+szex. Jól elvagytok, vannak közös programok, jól érzitek magatokat az ágyban is, de az elmondásod alapján mélyebb lelki dolgokat nem beszéltek meg.

Nem tartom bűnnek, de ebből nem lesz rendes kapcsolat,

érezz most bármit.

2016. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!