Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,6eve vagyunk egymasnak az eleteben rovidebb hosszabb megszakitasokkal.nekem most lett vege egy kapcsolatprobalkozasomnak.neki elmeletileg van baratnoje 2eve de mostanaban nem beszel a lanyrol.nem talalkoznak.nincs nala cucca..semmi.a napokban ott aludtam a fiunal.es megtortentek dolgok..es valahogy mas volt mint eddig.tobb..illetve az utobbi idoben sok kozos programunk is van.ami nem csak este a 4fal kozott tortenik.illetve ugy nez ki h 2-3honapon belul osszekoltozunk..elmeletileg barati alapon de ki tudja lehet ebbol tobb is akar?
2016. aug. 14. 09:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem nem volt baratsag extrakkal

Buta lokott amerika majmolok nem vagyunk.

Vagy kapcsolat mindennel vagy baratsag szex nelkul.

Nem dugunk csak ugy mint a kutyak kapcsolatban szexelunk kizarolag

2016. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

O_o összeköltözés a papájával is???


Nah jó, fenntartom a véleményem h mert épp nincs más, veled nincs egyedül.

de ha 6 éve ismeritek egymást, szex nem most volt először, eddig meg fel sem merült a kapcsolat, miért most lenne belőle vmi??


Ennél világosabban nem tudok fogalmazni: a pasinak szupi a szitu. "Van egy naiv "barátom", aki történesen nőnemű. Így néhanapján nemcsak lelkizni jó, hanem a guminőnél aktívabb. Talán még belém is van zúgva, mert észre se veszi ha kihasználom. Ha fütyülök ugrik, pitizik, ha kell, pucsít. Kell ennél több?"


Ha tévedek bocs, de ha nem és a ködtől nem veszed észre h kihasználnak, megérdemled.

A másik eset, h alapból olyan sötét vagy mint az éjszaka

2016. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
regen ugy inditottunk hogy kapcsolat.de nagyon sokat dolgozott abban az idoben.ejjel fel 1kor ert at mindig.es megbeszeltuk h amig ez nem rendezodik addig nem tudunk bele kezdeni a kapcsolatba.aztan valahogy elsikkadt ez a dolog.en mindig kotodtem hozza.o a biztos pont az eletemben aki mindig ott volt akinek elmondhattam ha epp szar kedvem volt v szar kapcsolatba voltam epp.es amikor vege volt akkor o ott volt ugy mint reg.en amugy sose voltam egy nagy lelkizos tipus.az epp aktualis parjaimmal sem beszelgettem az elet nagy dolgairol.azokrol a temakrol esett szo ott is mint itt.sot vele még jobban is erzem magam mint egyes parkapcsolataimban anno
2016. aug. 14. 14:25
 24/24 anonim ***** válasza:
Mert lelki nyomorek vagy azert
2016. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!