Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem még? Ez másnak is kevés lenne?

Figyelt kérdés

Azt mondja érzelmileg nem adok semmit. A történet röviden:

Messze lakunk egymástól, de amikor tudok, rohanok hozzá. Ez kb. 220 km vezetést jelent, autópályán majdnem 3 óra. Sokszor a 12 órás műszakom után siettem hozzá. Volt amikor csak azért vezettem ennyit, hogy pár órát együtt lehessünk. Bármi kellett neki amit el tudtam intézni, megtettem. Az ő érdekeit mindig a sajátom elé helyeztem, csak azt néztem, hogy neki mi lenne jó. Mellette voltam akkor is amikor más valószínűleg menekült volna. Az együtt töltött idő alatt szinte folyamatosan ölelgetem, simogatom, puszilgatom, mindig biztosítom arról, hogy nekem senki más nem kell, ő a tökéletes, csak vele akarok lenni. Amikor nem vagyunk együtt, folyamatosan keresem telefonon, favebookon. Elöfizetést váltottam hogy ingyen hívhassam.

Erre azt kapom hogy neki érzelmek kellenek, ha egyáltalán nekem vannak olyanok... és hogy előbb én változzak, mert ha nem tudok, akkor ő minek erőlködjön? Mit csináljak, hogy észrevegye mennyire szeretem? Mások hogyan csinálják?



2016. aug. 13. 03:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

*facebookon

*előfizetést

2016. aug. 13. 03:12
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nyilván én sem értem miért mondta ezt, épp ezért kérdezz rá nála. Mondd hogy zavar hogy ezt mondta és mire gondolt amikor mondta, mit hiányol...
2016. aug. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az embernek sosem lesz semmi elég.Tapasztalat.
2016. aug. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindenki másból érzi, hogy szeretik, van egy "szeretetnyelve". (Keress rá Gary Chapmanre.)Próbálj meg rájönni, hogy melyik az övé és tudod-e teljesíteni. Ha azt látod, hogy a világ összes erőfeszítése sem elég, akkor meg hagyd.
2016. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én próbálok változtatni, már az elejétől azon erőlködök, hogy megfeleljek neki, az elvárásainak... ő meg se próbál megfelelni az enyémeknek. Mindig azt mondja, hogy előbb én csináljam. Azt nem értem, hogy ezt miért nem lehet egyszerre? Sokszor annyira bunkón beszél és viselkedik velem, hogy élni sincs kedvem, egyáltalán nem kezel egyenrangú félként, nem megkér vmire, hanem parancsokat oszt, ha nincs kedvem valamihez, akkor sem hagy békén ameddig meg nem csinálom amit akar. Mondtam neki, hogy ezeken változtasson, mert nem jó így. De erre is azt mondja, hogy előbb nekem kell változnom, addig ő nem fog.

Azt mondta, hogy a szavak neki fontosabbak egy kapcsolatban, mint a tettek, és én fordítva csinálom. Megpróbáltam ezt a dolgot kicsit jobban egyensúlyba hozni, írtam neki mennyire szeretem, mennyire hiányzik amikor nincs velem meg hasonlók. De ezekre semmi reakció nem volt, nem változtatott semmin, nekem meg az összes lelkesedésem elmúlt ezzel kapcsolatban.

Azt mondja én nem tudom őt értékelni... Mindig azt mondja, hogy nem követi el ugyanazokat a hibákat mint korábban másoknál, nem fog futni utánam, megvonja tőlem azokat a dolgokat, amiket másnak megadott, mert mások átverték, megcsalták, hülyének nézték... Hiába mondom neki, hogy ne hozzájuk hasonlítgasson. Nem tudom miért csinálja ezt, de már egy idegroncs lettem ettől.

Aki üzenetben azt küldte, hogy megjött az esze és talált vkit közelebb, az nem jól látja. Egész biztos, hogy nincs senki más a képben.

2016. aug. 13. 09:09
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Van baj az értékrendjével, ha a szavak fontosabbak neki a tetteknél..Ezek szerint nem tanulta még meg, hogy a szép szavak nem mindig igazak.
2016. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

" erőlködök"


van olyan, akivel nem kell. szerintem csak szívózik. ismerem ezt. volt olyan barátom, aki a jót sose vette észre, hiába mentem hozzá munka után este, esőben.

2016. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 RoseTyler ***** válasza:
100%
Mit kéne még tenned? Menekülj! Rajtad áll bosszút az őt ért korábbi sérelmekért. Te meg hagyod. Ne hagyd! Nem vagy lábtörlő.
2016. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Én a 12 órás munkám után 850kmt vezettem le csak hogy nála legyek :) 220 neked? Áhh hagyjad már :)


Igazából én kérdeznék tőled. Mit ad neked ez a kapcsolat szexen kívül? Jó ez így neked? Meg fog változni szerinted? Miért nem hagyod el? :)

2016. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Túl sok vagy, ne haragudj. Engedd kicsit lazábbra a köteléket, mert így megfojtod. Hidd el, ha hagyod egy kicsit eltávolodni, nem ragadsz rá ennyire, jobban fog értékelni, mert látja, hogy nélküle is egész ember vagy.
2016. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!