Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem még? Ez másnak is kevés lenne?

Figyelt kérdés

Azt mondja érzelmileg nem adok semmit. A történet röviden:

Messze lakunk egymástól, de amikor tudok, rohanok hozzá. Ez kb. 220 km vezetést jelent, autópályán majdnem 3 óra. Sokszor a 12 órás műszakom után siettem hozzá. Volt amikor csak azért vezettem ennyit, hogy pár órát együtt lehessünk. Bármi kellett neki amit el tudtam intézni, megtettem. Az ő érdekeit mindig a sajátom elé helyeztem, csak azt néztem, hogy neki mi lenne jó. Mellette voltam akkor is amikor más valószínűleg menekült volna. Az együtt töltött idő alatt szinte folyamatosan ölelgetem, simogatom, puszilgatom, mindig biztosítom arról, hogy nekem senki más nem kell, ő a tökéletes, csak vele akarok lenni. Amikor nem vagyunk együtt, folyamatosan keresem telefonon, favebookon. Elöfizetést váltottam hogy ingyen hívhassam.

Erre azt kapom hogy neki érzelmek kellenek, ha egyáltalán nekem vannak olyanok... és hogy előbb én változzak, mert ha nem tudok, akkor ő minek erőlködjön? Mit csináljak, hogy észrevegye mennyire szeretem? Mások hogyan csinálják?



2016. aug. 13. 03:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Légy férfi, és szakíts vele. Még arra is van esély, hogy attól magához tér, és újra lehet kezdeni. De nem biztos, hogy megéri. De te maradj meg ilyennek, és biztosan megtalálod azt a nőt idővel, aki hálás lesz ezekért a dolgokért, és cserébe ő is igyekszik mindent megadni neked...
2016. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Többször beszéltem vele arról, hogy mondani bármit lehet... mondogathatom neki napi 100x hogy jajj így szeretlek, meg úgy szeretlek, ha pl. közben meg szétrakom a lábam másoknak is, semmit nem ér az egész.

Nem menekülni akarok. Tudom hogy igazából ő nem ilyen. Ő is mondta többször, hogy nem tudja miért csinálja ezt velem. Nem mindig viselkedik így. Általában amikor már úgy tűnik hogy végre minden oké, nincs semmi veszekedés egy ideje, akkor egyik pillanatról a másikra elkezdi ezeket...

Lehet, hogy még nem volt túl az exén amikor összejöttünk. Azt tudom, hogy őt magyon szerette, sok dolgot megbocsátott neki.

Azért nem hagyom el, mert szeretem. Annyira, mint még senkit. Ezzel nem tudok mit csinálni, így van és kész.

Túl sok vagyok? De hát azt mondja hogy ez kevés neki. Nem akarok ráakaszkodni, csak próbáltam kompenzálni a távolságot.

2016. aug. 13. 10:15
 13/20 A kérdező kommentje:
#11 Én vagyok a nő... :S
2016. aug. 13. 10:16
 14/20 RoseTyler ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy te vagy a férfi. Így még gázabbnak tűnik a helyzet. Szereted... Ér annyit egy szerelem, hogy ennyire megalázkodj?
2016. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam egy csajszival. Mindent megtettem érte, (Jó mi csak 90km-re laktunk egymástól, de volt olyan, h este fél 10-kor kocsiba ültem, h talizzunk) mindent miatta csináltam, átalakítottam az életrotmusomat is, mindig a kedvében jártam, jól bántam vele stb. És mi lett a vége?! 2 hónap múlva faképnél hagyott egy meglehetősen béna, és semmit mondó dumával... Szóval szerintem jól gondold meg, h kiért mit teszel meg, mert a végén majd rájössz, h minden hiábavalóság, mert a legnagyobb szereteted, és igyekezeted is kevés némely embereknek.
2016. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez így nem kapcsolat, nem is csodálkozok, hogy nem elég neki.
2016. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Miért?
2016. aug. 13. 11:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rohansz utána, és ha ott vagy mászol rá, te még nem adtál semmit, csak nyomulsz. Ha irántam valaki érez valamit, azt nem csak akkor érzem, ha képembe mászik. Annak talán oka van, hogy te mész utána, ő meg utánad nem. Lehet nem kölcsönös a dolog?
2016. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj eltávolodni,hogy szaladjon ő utánad,mint az eddigiek után.Aki túl sokat tesz valakiért,azt sosem becsülik.
2016. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem te vagy a férfi. Tudod mit, hagyd el aztán hozzuk őket össze az ex feleségemmel. Pont összeillenének.
2016. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!