Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene mondanom vagy tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskebéka111 kérdése:

Mit kellene mondanom vagy tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszett. Azt hiszem buszról ismertem meg, azóta eleg jo barati lapcsolatban voltunk es hat ugye mostanaban el kezdtem vele beszelgetni fb-n. Aztan fogadtunk es azt mondtam ha vesztek akkor elmondok neki vmit.. hát vesztettem es elmondtam neki mindent amit erzek. Erre annyit irt hogy okes..

Lehet nem kellettvolna elmondanom nrki ezt hiszen akartam vele talalkozni es ott elmondani de nem mertem elhivni sehova. Ha most elhivnam lehet nem is jonne el.

Vagy ha megis eljonne akkor mit kellene neki mondanom h megbocsásson vagy megertsen vagy egyaltalan hogyan hivjam el? Na meg a nagyobb kerdes hogy szuleimnek nem is merem elmondani. Persze barátaim mondták h ugyse lesz belole baj ha elmondom a szuleimnek.. persze ezt tudom en is de valahogy nincs eleg onbizalmam. Megis hogyan kellene elmondanom enkik? Meg a lánynak mit mondjak h elfelejtse ezeket vagy csak h ujra barátok legyunk vagy valami..

(Ha hiba van az irasba az azert van mert telorol irok fel 11kor. Este.)

15/f



2016. jún. 18. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szerelmet nem vallunk neten, chaten. személytelen és nem látod a reakcióját, amit leír, azzal meg nem tudsz mit kezdeni. mire mondta, hogy okés, mit jelent ez, mit kezdj vele?


viszont ezt később előhozni macerás és főleg neked kellemetlen. viszont egyszerűen csak hívd el valahova, ebből ne csinálj ügyet!

"szia, mikor érsz rá meginni velem valamit?"

ha nem akar elmenni, akkor meg fogja mondani - vagy nem válaszol. ha nem válsszol, akkor ne sürgesd, várj egy pár napot és kérdezd újra, kicsit máshogy. bár mindenképpen jobb személyesen, mert akkor kevésbé teheti meg, hogy ne válaszoljon és mindenképpen látsz rajta valami reakciót. persze azt is félre lehet érteni,

ha azt mondja, nem ér rá, akkor kérdezd meg, mikor fog. ha nem tudja megmondani, kérdezd meg, mikor alkalmas, higy visszatérjetek rá. ha nagyon távoli időpontot mond, akkor valószínűleg nem akarja, de akkor még visszatérhetsz rá.


az sokkal nehezebb kérdés, hogy hogyan tovább? mit mondj neki? egyáltalán mit akarsz elérni? ha eddig nem merted elhívni találkozóra, akkor ezután el mered?

ha viszonozná az érzéseidet, akkor valószínűleg nem csak annyit válaszolt volna, hogy ok. szóval ha rákérdezel, akkor személyesen is legfeljebb azt fogja kifejteni, hogy nem akar tőled semmit. ez meg mindkettőtöknek csak kellemetlenséget okozna.


ha megneszélitek, hogy csak barátok lesztek, akkor vajon tudnál ugyanolyan lenni vele, mint előtte? beérnéd ennyivel? egyáltalán volt köztetek annyi kapcsolat, hogy legyen értelme megbeszélnetek, hogy barátok maradtok? és aztán hogyan tovább?

2016. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez hasznos válasz es hat azt szeretnem kihozni h legyen egy rendes kapcsolatom mert egyszeruen nincs lány baratom se es kell az hogy valakire ugy tekintsek mint egy barat es felelosseggel tartozzak erte.

Igazabolna.legnagyobb baj az hogy feltem elhivni de beszeltemnmost nemreg egyik legjobb baratommal akibadott egy kis loketet szoval.szerintem menni fog es hat igen tudom nem illendo es nem jo dolog neten ismerkedni es nem a legjobb dolog bevallani az ilyeneketde megia megtettem.. kár volt.

Eloben szerintem sokkal jobban menne csak hát frltem elhivni es feltem a szuleimnek elmondani h van valami kialakulóban. De tudom ha nem hivom el akkor meg egesz eletemben bennen lesz h miert nem hivtam.. naja.

Azert koszi a valaszt ;)

2016. jún. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!