Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (reszletek lent)

Figyelt kérdés

Nos, a segitsegeteket szeretnem kerni egy dontesben. A pasimmal harom eve vagyunk egyutt, de a tegnap olyan dolgot csinalt, amit nem akartam elhinni. Egy hete egyedul vagyok itthon, ugyanis a szuleim nyaralni mentek. Megegyeztuk a pasimmal, hogy mivel felek egyedul ejszaka itt fog aludni minden este. A tegnap le is jott, egy apro megjegyzes miatt, amit en eredetileg viccnek szantam itt hagyott teljesen egyedul, meg aludni se jott vissza, pedig konyorogtem neki hogy ne menjen el es jojjon vissza. Beult a kocsmaba es ott volt reggelig, hiaba hivtam es irtam neki telefonon. Msasnap meg neki allt fennebb, semmi buntudata nem volt. Ma eskuvobe kellene menjunk az o reszerol, gondolkodok rajta, hogy elmenjek-e? Szerintetek?

Szerintem egy igazi szereto barat nem hagyja egyedul a baratnojet semmilyen helyzetben, hanem vigyaz ra.Gondoltam en is megmutatom neki milyen egyedul lenni..es tudni kell rola hogy tobbszor lehulyezett es csunyan bant velem, en ilyent sose tettem vele.

Koszi a valaszokat.



2016. aug. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is tudni kéne, hogy mit mondtál neki, szivi! :)
2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"egy apro megjegyzes miatt, amit en eredetileg viccnek szantam itt hagyott teljesen egyedul"

mi volt az a megjegyzés?


23F

2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem normális felnőtt ember nem fél egyedül és nem hisztizik ilyen oiti baromságokon, pláne nem forral ilyen módon bosszút. Másrészt egy normális ember nem bunkóskodik a párjával és pláne nem hagyja cserben, amikor a másik kéri.


A lényeg az, hogy te egy hisztis, játszmázós, dedós pcsa vagy, a barátod meg egy büdös tahó. Teljesen megérdemlitek egymást. Elmész, nem mész el, teljesen lényegtelen, ő nem fog belőle tanulni, de te se leszel jobban.. Gyönyörű kapcsolat, valóban.

2016. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Abszolút felnőtt párkapcsolat...

A kiscsajt otthon hagyják a szülei, fél a sötétben, és beszól a pasijának, aki meg elrohan hisztizni a kocsmába, miközben hülyézi a csaját rendszeresen.

Kihagytam valamit? Ja igen, hogy aljas bosszút forral, és visszaadja!


Ennél az oviban is érettebben gondolkodnak néhányan.


A legjobb az lenne, ha egy darabig még inkább csak babáznál, és majd akkor kezdenél fiúzni, ha nem félsz a sötétben egyedül.

A fiúd meg menjen el az esküvőre egyedül, és a további összes rendezvényre élete hátralévő részében, mert ha van egy kis eszed, kirakod. Mármint normális nő kirakja azt, aki többször lehülyézi és csúnyán bánik vele, bármit is jelentsen az utóbbi.

Mondjuk a normálistól meg a nőtől is messze vagy, de azért érted: ha az lennél, kiraknád.


De mivel "nagyon szereted és sose hagynád el", ezért tessék kiöltözni, hogy tudjon veled villogni a rokonok előtt, milyen csecse lábtörlőt talált, és majd este 10 körül sírva hazamész, mikor részegen megalázott a rokonság előtt.

2016. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az az apro megjegyzes meg annyi volt hogy vegye el maganak ha kell valami..szomoru hogy egy normalis kerdesre ilyen stilusban valaszoltok..ejszaka meg azert feltem mert csunya ido volt, az utcankban 3 haz egett le a szemem lattara..megneznelek titeket is ilyen helyzetben.
2016. aug. 12. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt az a szomorú, hogy azt hiszed, normális volt a kérdésed ill. te normálisnak érzed azt, ahogy viselkedsz. De sebaj, nem kell magadba nézned véletlenül sem, nem nekünk lesz csupa dráma az életünk.
2016. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd a palit, ha annyira megharagszik, amennyiről írtál.
2016. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!