Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszaigazolnal egy not...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaigazolnal egy not akinek nincs kint kepe es semmi bejegyzese, ha egyebkent szingli lennel es a lakhelyetek ugyanaz lenne?

Figyelt kérdés

Be szeretnek jelolni egy fiut, de nekem nincs kint kep, es semmi bejegyes sincs.

Szingli es ugyanaz a lakhelyunk.

Nem tudom visszajelolne e, fiuk ti hogy allnatok ehhez?


2022. nov. 13. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Facebookrol van szo.
2022. nov. 13. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2022. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem, szánalmas próbálkozás ez...
2022. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

ha nem tudom a nevét, akkor mégis honnan a faszból tudjam hogy ki?

ha mégis, akkor meg honnan tudjam hogy valós a profilja?

rengeteg kamuprofil van facen.

2022. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A megjelölés mellett szerintem írj is neki, hogy szimpatikus számodra, és szeretnéd őt megismerni, máskülönben szerintem nem sokan jelölnek vissza olyan embereket, akikről se kép nincs, se bejegyzés, se semmi, és még nem is ismerik őket. Faluhelyen élek, így ha megjelölne valaki, akiről tudom, hogy szintén itt él, de nincs fenn róla semmilyen adat, akkor még talán vissza is igazolnám őt, de ha egy tök ismeretlen nevű egyén lenne, akkor nyilván nem.
2022. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát ha tudod, hogy hogy hívják és ő is ismer téged név szerint, akkor fogja tudni hogy te vagy, szóval jó lehet. Én személy szerint visszajelölném.

16F

2022. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16f huzz el a felnot kategoriabol.. kis phots
2022. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!